محاسبه دیه شکستگی قوزک داخلی پا

 سلام خسته نباشید ! تصادف کردم می خواستم با توجه به شرح زیر درصد دیه رو برایم مشخص کنید : پارگی رباط ، مینیسک ، کپسول و عضله چهار سر ران ! 

شکستن قوزک داخلی پا ؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم پارگی‌ رباط بستگی دارد کدام رباط باشد و چقدر پاره شده باشد؟ اگر رباط صلیبی باشد ۸ درصد دیه دارد و اگر رباط های جانبی  باشد ۴ درصدی دارد. بابت پارگی مینیسک ۸ درصد دیه تعلق می‌گیرد . در صورتی که پارگی به صورت کامل اتفاق افتاده باشد بابت عضلات چهار سر ران بستگی به میزان پارگی دارد و ممکن است بین ۲ تا ۳ درصد دیه تعلق بگیرد. بابت شکستگی قوزک داخلی پا ۸ درصد دیه تعلق می‌گیرد. هر درصد دیه هم در سال ۱۴۰۰ معادل ۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان می باشد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر