پرداخت حق بیمه مربوط به ایام بیکاری

  با سلام و عرض ادب ! ببخشید یه سوال داشتم ؟ من حدود ۷ سال سابقه  بیمه در یک شرکت داشتم و الان  حدود ۵ ساله که بیکارم و  بیمه پرداخت نکردم.  می خواستم بدانم ایا امکان داره خودم به صورت شخصی بیمه عقب افتاده را پرداخت کنم. شرایطش به چه صورته و باید از کجا شروع کنم ممنونم از پیج خوبتون؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که متاسفانه امکان چنین چیزی وجود ندارد. اگر در این ۵ سال در جایی کار کرده بودید می توانستید با شکایت از کارفرما و گرفتن رای مثبت اداره کار حق بیمه خودتان را چه توسط کارفرما یا توسط خودتان پرداخت کنید. اما اگر بیکار بوده اید  متاسفانه نمی توانید حق بیمه مربوط به گذشته را به صورت خویش فرما پرداخت نمایید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر