از بین رفتن توالی مشاغل سخت و زیان آور به علت کار سبک بیش از یک سال

 سلام !  من۲۱ سال در شغل سخت و زیان آور  کار می کنم. از سال۸۰ تا وسط سال۸۹ در یک شغل بودم واز وسط سال۸۹عنوان شغلی من عوض شد . تا  الان  حال برای بازنشستگی اقدام کردم میگن چون ۹ماه غیبت  و۱۳ماه از شغل دوم که از وسط سال ۸۹ توسط سال۹۰ میباشد شغل شما سبک بوده درکل۲۲ ماه و به این خاطر از یکسال بیشتر است یا باید ۵۰ سال سن یا اینکه ۳۵سال سابقه داشته باشید.  من دو سال سربازی را نیز خریدم  و در کل ۳۲سال سابقه و۴۷ سال سن دارم و بیماری خاص هم هستم . دیگر توان کار کردن ندارم . آیا راهی هست من بازنشسته  شوم ؟

شرایطی که برای شما گفتند کاملاً درست است و متاسفانه قانون تامین اجتماعی است . تنها پیشنهادی که به شما می توانم بکنم این است که اگر نمی توانید تا ۵۰ سالگی فکر کنید درخواست از کار افتادگی دهید به احتمال زیاد اگر بیمار هستید و سابقه‌ بیمه زیادی هم دارید با ازکارافتادگی شما در تامین اجتماعی موافقت می‌شود و متناسب با سابقه برای مستمری بازنشستگی برقرار می گردد این تنها راهی است که دارید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر