از بین رفتن توالی مشاغل سخت و زیان آور به علت کار سبک بیش از یک سال

 سلام !  من۲۱ سال در شغل سخت و زیان آور  کار می کنم. از سال۸۰ تا وسط سال۸۹ در یک شغل بودم واز وسط سال۸۹عنوان شغلی من عوض شد . تا  الان  حال برای بازنشستگی اقدام کردم میگن چون ۹ماه غیبت  و۱۳ماه از شغل دوم که از وسط سال ۸۹ توسط سال۹۰ میباشد شغل شما سبک بوده درکل۲۲ ماه و به این خاطر از یکسال بیشتر است یا باید ۵۰ سال سن یا اینکه ۳۵سال سابقه داشته باشید.  من دو سال سربازی را نیز خریدم  و در کل ۳۲سال سابقه و۴۷ سال سن دارم و بیماری خاص هم هستم . دیگر توان کار کردن ندارم . آیا راهی هست من بازنشسته  شوم ؟

شرایطی که برای شما گفتند کاملاً درست است و متاسفانه قانون تامین اجتماعی است . تنها پیشنهادی که به شما می توانم بکنم این است که اگر نمی توانید تا ۵۰ سالگی فکر کنید درخواست از کار افتادگی دهید به احتمال زیاد اگر بیمار هستید و سابقه‌ بیمه زیادی هم دارید با ازکارافتادگی شما در تامین اجتماعی موافقت می‌شود و متناسب با سابقه برای مستمری بازنشستگی برقرار می گردد این تنها راهی است که دارید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر