رای بعد از طول درمان در کمیسیون پزشکی چه رای است؟

 با سلام ! اینجانب به علت بیماری ام اس  در کمیسیون شرکت کردم و شش ماه طول درمان بهم دادند . آیا بعد از  شش ماه طول درمان در کمیسیون شرکت کنم باز هم طول درمان میدهند یا از کار افتادگی کلی میدهند . در ضمن شرایط ماده ۷۵ را هم دارم و در سال ۹۴ مبتلا به این بیماری شدم  . ممنون می شوم که جوابم را بدهید . با تشکر؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که در رای گیری مجدد کمیسیون  طول درمان شما نمی دهند. حالا شما را از کار افتاده کلی می‌کنند یا عدم ازکارافتادگی می‌دهند .معمولاً احتمال اینکه شما از کار افتاده کلی شوید بیشتر است.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر