مقصر تصادف در پمپ بنزین کیست؟

 با سلام و عرض ادب ! جهت زدن بنزین به پمپ بنزین مراجعه کردم . ردیف اول جایگاه که نزدیکترین ردیف به معبر می باشد . کنار تلمبه  2 بعد از ماشین  جلویی ایست کردم  . هنگام باز کردن درب به ناگاه پرایدی با سرعت از سمت چپ من و از داخل محل سوخت گیری مابین ماشین بنده و جدول سمت چپ مان به سرعت رد شد و درب ماشین بنده را زد .  بعد از آمدن پلیس ایشان بنده را که داخل پمپ بنزین برای سوخت گیری ایست کرده بودم و در حال پیاده شدن بودم را مقصر دانست . اگر ممکن است بنده را راهنمایی بفرمایید؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که ایشان قطعا مقصر است . حتی اگر در بیرون از پمپ بنزین هم باشید و شما توقف کرده باشید باز هم ایشان مقصر است.  در داخل پمپ بنزین که بوده اید و ایشان در حال حرکت بودند  نیز ایشان مقصر است حتی اگر درب را شما باز کرده باشید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر