مقصر تصادف در پمپ بنزین کیست؟

 با سلام و عرض ادب ! جهت زدن بنزین به پمپ بنزین مراجعه کردم . ردیف اول جایگاه که نزدیکترین ردیف به معبر می باشد . کنار تلمبه  2 بعد از ماشین  جلویی ایست کردم  . هنگام باز کردن درب به ناگاه پرایدی با سرعت از سمت چپ من و از داخل محل سوخت گیری مابین ماشین بنده و جدول سمت چپ مان به سرعت رد شد و درب ماشین بنده را زد .  بعد از آمدن پلیس ایشان بنده را که داخل پمپ بنزین برای سوخت گیری ایست کرده بودم و در حال پیاده شدن بودم را مقصر دانست . اگر ممکن است بنده را راهنمایی بفرمایید؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که ایشان قطعا مقصر است . حتی اگر در بیرون از پمپ بنزین هم باشید و شما توقف کرده باشید باز هم ایشان مقصر است.  در داخل پمپ بنزین که بوده اید و ایشان در حال حرکت بودند  نیز ایشان مقصر است حتی اگر درب را شما باز کرده باشید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر