محاسبه دیه شکستگی مچ دست

 زهرا: سلام وقت بخیر! همسر من توی شرکت نساجی کار می کنه و مچ دستش آسیب دید و به پزشک مراجعه  کرد . از قضا همان دکتر هم متخصص پزشک قانونی بود و تشخیص داد که شکستگی  سر استخوان ساعد دست بوده جایی که به مچ میرسه ! ولی بیمه حوادثی که خود شرکت قرارداد داشته است.  برایش ۴ میلیون دیه در نظر گرفته و گفته کشیدگی رباط بوده؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم شکستگی این استخوان معمولا دو درصد دیه دارد یعنی معادل ۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان بهتر بود که از طریق دادگاه را اجرا می کردید و از طریق پزشکی قانونی رای را می گرفتید و از طریق قانون دستور اجرای آن را می‌گرفتید. نگفتید که متخصص پزشکی قانونی چند درصد دیه داده و در رای خود چند درصد دیه و یا ارش تعیین کرده است.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر