بازنشستگی زودتر با دریافت بیمه بیکاری

 سلام خسته نباشید!  
چند تا سوال داشتم ازتون اگه براتون مقدوره خیلی خوشحال میشم جواب بدید؟ صافکاری جزء مشاغل سخت محسوب می شود؟ 
پدر من۵۷ سالشه صافکاره ! حدود ۲۵ سال سابقه بیمه هم اختیاری و هم اجباری دارد. مدت زمان سابقه بیمه اجباریش ۸ ونیم ساله!  الانم داره بیمه میده از نوع اجباری.  دوباره تا۶۰ سالش بشه و بازنشسته بشه به نظرتون راهی وجود داره که زودتر بازنشسته بشه و دیگه بیمه نده؟مثلا بیمه بیکاری بهش تعلق بگیره؟
 مرسی ازتون؟ 

برای اینکه با زودتر بازنشسته شود باید حداقل ۳۰ سال سابقه داشته باشد که ظاهراً پدر شما ندارد صافکاری معمولا جزو مشاغل سخت و زیان‌آور محسوب نمی‌شود و بعید می‌دانم از این طریق بتواند به نتیجه برسید بیمه بیکاری به ایشان تعلق می گیرد اگر کارفرما داشته باشد و این چند سال اخیر به صورت اجباری برای ایشان پرداخت شده باشد با توجه به سابقه اجباری شان بیمه بیکاری به ایشان تعلق می گیرد و به نظر من اگر سابقه بیمه شان در بیمه اجباری بیشتر از ۵ یا ۶ سال است حتماً یک نامه عدم نیاز از کارفرما بگیرید و درخواست بیمه بیکاری کنید تا متناسب با مجرد یا متاهل بودن شان و سابقه بیمه شان بتوانند چند سال از بیمه بیکاری استفاده کنند و بعد از آن اگر سابقه باز هم نیاز بود تا ۳۰ سالگی می توانند حق بیمه را به صورت اجباری و اختیاری پرداخت کنند.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر