بازنشستگی زودتر با دریافت بیمه بیکاری

 سلام خسته نباشید!  
چند تا سوال داشتم ازتون اگه براتون مقدوره خیلی خوشحال میشم جواب بدید؟ صافکاری جزء مشاغل سخت محسوب می شود؟ 
پدر من۵۷ سالشه صافکاره ! حدود ۲۵ سال سابقه بیمه هم اختیاری و هم اجباری دارد. مدت زمان سابقه بیمه اجباریش ۸ ونیم ساله!  الانم داره بیمه میده از نوع اجباری.  دوباره تا۶۰ سالش بشه و بازنشسته بشه به نظرتون راهی وجود داره که زودتر بازنشسته بشه و دیگه بیمه نده؟مثلا بیمه بیکاری بهش تعلق بگیره؟
 مرسی ازتون؟ 

برای اینکه با زودتر بازنشسته شود باید حداقل ۳۰ سال سابقه داشته باشد که ظاهراً پدر شما ندارد صافکاری معمولا جزو مشاغل سخت و زیان‌آور محسوب نمی‌شود و بعید می‌دانم از این طریق بتواند به نتیجه برسید بیمه بیکاری به ایشان تعلق می گیرد اگر کارفرما داشته باشد و این چند سال اخیر به صورت اجباری برای ایشان پرداخت شده باشد با توجه به سابقه اجباری شان بیمه بیکاری به ایشان تعلق می گیرد و به نظر من اگر سابقه بیمه شان در بیمه اجباری بیشتر از ۵ یا ۶ سال است حتماً یک نامه عدم نیاز از کارفرما بگیرید و درخواست بیمه بیکاری کنید تا متناسب با مجرد یا متاهل بودن شان و سابقه بیمه شان بتوانند چند سال از بیمه بیکاری استفاده کنند و بعد از آن اگر سابقه باز هم نیاز بود تا ۳۰ سالگی می توانند حق بیمه را به صورت اجباری و اختیاری پرداخت کنند.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه شکستگی بینی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر