بازنشستگی زودتر با دریافت بیمه بیکاری

 سلام خسته نباشید!  
چند تا سوال داشتم ازتون اگه براتون مقدوره خیلی خوشحال میشم جواب بدید؟ صافکاری جزء مشاغل سخت محسوب می شود؟ 
پدر من۵۷ سالشه صافکاره ! حدود ۲۵ سال سابقه بیمه هم اختیاری و هم اجباری دارد. مدت زمان سابقه بیمه اجباریش ۸ ونیم ساله!  الانم داره بیمه میده از نوع اجباری.  دوباره تا۶۰ سالش بشه و بازنشسته بشه به نظرتون راهی وجود داره که زودتر بازنشسته بشه و دیگه بیمه نده؟مثلا بیمه بیکاری بهش تعلق بگیره؟
 مرسی ازتون؟ 

برای اینکه با زودتر بازنشسته شود باید حداقل ۳۰ سال سابقه داشته باشد که ظاهراً پدر شما ندارد صافکاری معمولا جزو مشاغل سخت و زیان‌آور محسوب نمی‌شود و بعید می‌دانم از این طریق بتواند به نتیجه برسید بیمه بیکاری به ایشان تعلق می گیرد اگر کارفرما داشته باشد و این چند سال اخیر به صورت اجباری برای ایشان پرداخت شده باشد با توجه به سابقه اجباری شان بیمه بیکاری به ایشان تعلق می گیرد و به نظر من اگر سابقه بیمه شان در بیمه اجباری بیشتر از ۵ یا ۶ سال است حتماً یک نامه عدم نیاز از کارفرما بگیرید و درخواست بیمه بیکاری کنید تا متناسب با مجرد یا متاهل بودن شان و سابقه بیمه شان بتوانند چند سال از بیمه بیکاری استفاده کنند و بعد از آن اگر سابقه باز هم نیاز بود تا ۳۰ سالگی می توانند حق بیمه را به صورت اجباری و اختیاری پرداخت کنند.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر