محاسبه دیه شکستگی گونه به نرخ دیه سال 1400

 سلام وخسته نباشید عرض میکنم خدمتتون! بنده اول آبان۱۴۰۰تصادف کردم که دراین تصادف ابروی سمت راست ۸تابخیه خورد و آرنج سمت راست ۸ تا بخیه خورد و شکستگی گونه و کم شدن حس سمت راست صورت و پارگی مینیسک داخلی زانوی راست که باید جراحی بشوم و صورتم گفتند باید جراحی باز بشه و کبودی اطراف چشم و ورم شدید صورت و کبودی باز و آسیب دیدگی کمر و شکستگی مهره ۶ گردن سمت چپ که ۵ ماه طول درمان داده کبودی زانو و خراشیدگی و زخم های سطحی . خواستم بدانم حدودا چند درصد دیه تعلق می گیرد؟

به نظرم حدود 35 درصد دیه  دارد معادل 168 میلیون تومان به نرخ دیه سال 1400 . البته واقعا تقریبی گفتم چون نمی توانم براساس بخیه نظر بدهم  و باید تعداد زخم ها و عمق آنها مشخص شود. میزان بی حسی صورت را هم در نظر نگرفتم و البته میزان شکستگی گونه باید دقیق مشخص شود.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر