ثبت نام مجدد برای بررسی مشاغل سخت و زیان آور در سال 1401

 سلام خسته نباشید ! جناب من یک بار برای کار و مشاغل سخت اقدام کردم و فرم تطبیق را  پر کردم چون سنوات کار و مشاغل سخت من کم بود . کمیته رای منفی داد حالا دو  سوال دارم :  اینکه من در کارگاهی کار میکردم که جزء کار سخت بود و چون من کارگر ساده یا پادو رد کرده بودم جزء سنواتم قبول نکردند و از 15 سال کار سخت به همین خاطر فقط 9 سالش را قبول کردند.  سوالم اینه که چه فرقی داره چه مدیر باشی چه کارگر ساده بالاخره جفتشون تو اون کارگاه کار میکنند . سوال دیگه الان 2 سال از فرم اداره کار گذشته و فرم را قبول ندارند و رفتم پیشخوان دولت گفتند که یه بار بیشتر نمیتونی ثبت نام کنی برای این مشکل چکار باید کرد؟

شغل مهم است . البته می دانم عنوان بیمه ای تان اشتباه بوده است ولی سختی کار براساس شغل تعیین می شود به همراه کارگاه و نه فقط بر اساس کارگاه . بابت فرم به اداره کار مراجعه کنید و درخواست تایید مجدد فرم و رای حادثه کار قبلی را بکنید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر