مجوز سقط فرزند از تامین اجتماعی

 سلام و احترام،سوالی دارم از خدمتتون
من دوماهه باردارم که طی دو سونوگرافی دکتر گفت در هفته هشتم قلب جنین ایستاده و رشدش متوقف شده متاسفانه، بعد گفتن باید بهش میگن سقط فراموش شده، حالا باید سقط کنم،سوالم اینه چطور میتونم تحت پوشش بیمه اینکار رو انجام بدم، بیمه تامین اجتماعی هستم، بیمارستان گفت باید بستری بشین و کارهاتون آزاد انجام میشه،بیمه قبول نمیکنه، یکی از دوستانم گفت اگر مجوز سقط از پزشکی قانونی بگیری میتونی از حمایت بیمه تامین اجتماعی استفاده کنی، لطفا راهنماییم بفرمایید،چطوریه؟ مراحل کارش چیه، ممنونم از پاسخگوییتون؟

متاسفانه باید با معرفی به پزشکی قانونی مجوز سقط بگیرید وگرنه همه چیز آزاد حساب می شود و هیچ بیمه ای کمک نمی کند. خودتان می توانید به پزشکی قانونی نزدیک محل زندگی مراجعه کنید و درخواست دهید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر