محاسبه دیه شکستگی استخوان متاتارس براساس دیه سال 1401

 سلام وقتتون بخیر ! بنده در حین انجام کار دچار حادثه شدم و پزشکی قانونی شکستگی استخوان متاتارس پنجم و پارگی رباط مچ پا دو فقره را تایید کرده است  و 4 ماه دیگه معاینه مجدد زده است. میخواستم بدانم دیه من چند میشه و چهار ماه دیگه بر اساس دیه سال 1401 محاسبه میشه 
سپاس از شما ؟

در پاسخ به سوال شما بگویم پارگی رباط مچ پا معمولا ۴ درصد دیه دارد معادل ۱۹ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و بابت شکستگی استخوان متاتارس پنجم دو درصد دیه تعلق میگیرد معادل ۹ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان . این دیه بر اساس محاسبه دیه سال ۱۴۰۰ محاسبه شده است و در صورتی که در سال ۱۴۰۱ دیه جدید تعیین شود و این رای در سال ۱۴۰۱ نهایی شود دیه شما بر اساس سال جدید محاسبه خواهد شد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر