شکایت برای دریافت بیمه بیکاری به دیوان عدالت اداری

 سلام و درود خدمت شما بزرگواران ! پيشاپيش از راهنمایی شما بزرگوار کمال تشکر را دارم؟ بنده در یه سازمان دولتی کار می‌کردم ولی جزء نیروهای شرکتی بودم که پارسال مرخصی زایمان رفتم. بعد از برگشت 3 ماه کار کردم شهریور ماه اخراج شدم . یعنی آخر قرارداد نامه عدم نیاز به بنده دادند. بعد از 6 سال سابقه
شکایت کردم برای بازگشت به کار وزارت کار گفت مورد بی مهری قرار گرفتی و رای صادر شد. موافقت نکردند . 
بنده هم به مفاد رای توجه زیادی نکردم و بعد از قطعی شدن درخواست بیمه بیکاری زدم . بعد از کلی مراحل چند روز پیش پیام اومد موافقت نشد پیگیری کردم . گفتند تو رای زده با موافقت دو طرف بوده اخراج در صورتی که نامه عدم نیاز هست . میخواستم از شما راهنمایی بگیرم اگه شکایت کنم فایده ای دارم ؟ 

بله . به نظر من تنها راهی که دارید شکایت به دیوان عدالت اداری است که 4 ماه تا 6 ماه طول می کشد. باید با توجه به نامه عدم نیاز که دارید به دیوان عدالت اداری شکایت کنید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر