شکایت برای دریافت بیمه بیکاری به دیوان عدالت اداری

 سلام و درود خدمت شما بزرگواران ! پيشاپيش از راهنمایی شما بزرگوار کمال تشکر را دارم؟ بنده در یه سازمان دولتی کار می‌کردم ولی جزء نیروهای شرکتی بودم که پارسال مرخصی زایمان رفتم. بعد از برگشت 3 ماه کار کردم شهریور ماه اخراج شدم . یعنی آخر قرارداد نامه عدم نیاز به بنده دادند. بعد از 6 سال سابقه
شکایت کردم برای بازگشت به کار وزارت کار گفت مورد بی مهری قرار گرفتی و رای صادر شد. موافقت نکردند . 
بنده هم به مفاد رای توجه زیادی نکردم و بعد از قطعی شدن درخواست بیمه بیکاری زدم . بعد از کلی مراحل چند روز پیش پیام اومد موافقت نشد پیگیری کردم . گفتند تو رای زده با موافقت دو طرف بوده اخراج در صورتی که نامه عدم نیاز هست . میخواستم از شما راهنمایی بگیرم اگه شکایت کنم فایده ای دارم ؟ 

بله . به نظر من تنها راهی که دارید شکایت به دیوان عدالت اداری است که 4 ماه تا 6 ماه طول می کشد. باید با توجه به نامه عدم نیاز که دارید به دیوان عدالت اداری شکایت کنید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر