درخواست ازکارافتادگی براساس بخشنامه19.1

 سلام! من یعقوبیم. معلولیت مادرزادی دارم و 24 سال سابقه بیمه دارم . تقاضای ازکارافتادگی دادم وبا بیشتر از 66 درصد  من را از کارافتاده کامل کردند . می گویند طبق ماده 19.1 شما از کارافتاده شدید.  مستمری خوبی نمی‌دهند. حالا می‌خواهم  تقاضای تجدید نظر بدهم. به نظرتون تاثیر داره ؟ اگر نه حقوقم حدودا چقدر میشه ؟

به نظر من تاثیری نخواهد داشت.  چون شما بابت معلولیت مادرزادی تان اقدام کرده اید و در هر صورت در خارج از زمان بیمه پردازی بوده است. حقوق شما براساس 24 سال محاسبه می شود. یعنی میانگین حقوق و دستمزد تان برای یک روز در دو سال اخر بیمه پردازی تان محاسبه می شود و سپس در 24 ضرب می شود. حقوق تان بستگی به حق بیمه پرداختی تان در دو سال آخر دارد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر