کارفرما درخواست ازکارافتادگی را امضا نمی کند؟

 سلام !من رفتم دکتر گفته شما از کارافتادگی باید بگیری؟! همه کارها را انجام دادم . بعدش بیمه یک نامه داد بردم شرکت کارفرما میگه من امضا کنم باید پولش را بدهم؟ 

البته کارفرما اگر معاینات ماده 90 را برای شما انجام نداده باشند و یا اینکه انجام داده باشند و در معاونت ماده ۹۰ گفته شده باشد که شما حق ندارید در آن موقعیت شغلی قرار بگیرید در صورتی که از کار افتاده کلی بشوید کارفرما مقصر شناخته می‌شود و درصد بالایی جریمه باید پرداخت کند .البته با تمام این مسائل ایشان را دارد و اگر امضا نکند به شما می توانید به شعبه مراجعه کنید و بگویید که ایشان امضا نمی‌کند. شعبه‌بیمه موظف است که پرونده شما را به کمیسیون پزشکی ارسال کند.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر