آیا تامین اجتماعی رای مشاغل سخت و زیان آور اداره کار را تایید می کند؟

 با سلام ! بنده دادخواست مشاغل سخت داده ام و در استان ۵ ارگان مثل نماینده کارگر و نماینده تامین اجتماعی و نماینده اداره کار و غیره کمیسیون تشکیل دادند و شغل بنده تایید شد.حالا پرونده ام از استان به اداره تامین اجتماعی شهرستانی که کار کردم وحق بیمه رد شده ارجاع شده و گفتند که باید در کمیسیون تامین اجتماعی بررسی شود.اینم بگم که عنوان شغلی ام در لیست بیمه نیز درست میباشد.سوال من این است که ممکن است بعد از تایید آن کمیته ۵ نفره استان حالا این کمیسیون تامین اجتماعی شهرستان تایید نکند ؟ البته بگم ۳۰سال نیز پر کردم فقط منتظر تایید تامین اجتماعی هستم. با تشکر ؟ 

اگر عنوان شغلی تان در لیست بیمه هم درست باشد مشکلی ندارد و کمیته تامین اجتماعی قطعا تایید می کند. شخصا بعید می دانم موافقت نکنند.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر