آیا رای بدوی یا تجدید نظر دیوان عدالت اداری قطعی است؟

 سلام وقت بخیر ! رای بدوی دیوان عدالت مبنی بر اعمال مدرک کارشناسی ارشد به نفع بنده در 30 آذر صادر شده بود . چند روز قبل هم پیامکی مبنی بر ارسال پرونده من به شعبه 6 اجرا دریافت کردم.  آیا رای من قطعی شده و چه اقداماتی باید انجام بدهم . بی زحمت راهنمایی بفرمایید؟ 

رای تان در دیوان عدالت اداری صادر شده است.  معمولاً یک نسخه از رای به ارگانی که شکایت کرده اید ارجاع داده می‌شود و یک نسخه هم به خود شما داده می شود که از طریق سامانه ابلاغ الکترونیک قوه قضاییه می‌توانید آن را دریافت کرده و چاپ کنید . یک نسخه خودتان را چاپ کنید و به مرکز طرف دعوای تان برده و پیگیری کنید . این را اگر در مرحله بدوی باشد می‌تواند با اعتراض طرفتان روبرو شود و به مرحله تجدیدنظر ببرد و اگر در مرحله تجدیدنظر باشد قطعی است. معمولا مراکز دولتی به رای دیوان عدالت اداری اعتراض نمی کنند ولی خودتان پیگیری کند تا ببینید آنها به رای بدوی اعتراض می کنند یا نه ؟!


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر