آیا رای بدوی یا تجدید نظر دیوان عدالت اداری قطعی است؟

 سلام وقت بخیر ! رای بدوی دیوان عدالت مبنی بر اعمال مدرک کارشناسی ارشد به نفع بنده در 30 آذر صادر شده بود . چند روز قبل هم پیامکی مبنی بر ارسال پرونده من به شعبه 6 اجرا دریافت کردم.  آیا رای من قطعی شده و چه اقداماتی باید انجام بدهم . بی زحمت راهنمایی بفرمایید؟ 

رای تان در دیوان عدالت اداری صادر شده است.  معمولاً یک نسخه از رای به ارگانی که شکایت کرده اید ارجاع داده می‌شود و یک نسخه هم به خود شما داده می شود که از طریق سامانه ابلاغ الکترونیک قوه قضاییه می‌توانید آن را دریافت کرده و چاپ کنید . یک نسخه خودتان را چاپ کنید و به مرکز طرف دعوای تان برده و پیگیری کنید . این را اگر در مرحله بدوی باشد می‌تواند با اعتراض طرفتان روبرو شود و به مرحله تجدیدنظر ببرد و اگر در مرحله تجدیدنظر باشد قطعی است. معمولا مراکز دولتی به رای دیوان عدالت اداری اعتراض نمی کنند ولی خودتان پیگیری کند تا ببینید آنها به رای بدوی اعتراض می کنند یا نه ؟!


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر