حق بیمه تامین اجتماعی منشی مطب چقدر است؟

 سلام وقت بخیر! ببخشید سوال داشتم! بنده مطب دندانپزشکی دارم و۲ نفر منشی خانم با هفته ای ۵ روز کار و روزی۴ ساعت که جمعا میشه هفته‌ای ۲۰ساعت چطور باید حقوق شان را محاسبه کنم و آیا موظف به بیمه کردنشون هستم ؟ حدود یک سال هم هست که نزد بنده کار میکنند. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید؟ 

با سلام . شما باید قرارداد ببندید و حقوق و مزایای ثابت ماهیانه باید حداقل مطابق قانون کار باشد . مزایای ثابت یعنی بن خواروبار و حق مسکن و در صورت وجود حق اولاد و .. . حقوق هم که مشخص است. این حقوق برای ۴۴ ساعت کار در هفته است و شما که ۲۰ ساعت کار می‌کنند باید ۲۰ چهل و چهارم حقوق و مزایای ثابت را به ایشان پرداخت کنید .شما موظف به بیمه کردن شان هستید و بعضی مواقع شعبه بیمه ، بیمه چند روزه یعنی ۲۰ ساعت را قبول نمی‌کند و کامل حق بیمه را می‌گیرد و در بعضی مواقع هم بیمه را متناسب با ساعات کاری شان می توانید پرداخت کنید . اما بهتر است بیمه شان کنید چون در هر صورت اگر شکایت کنند به راحتی حق بیمه را با جریمه باید پرداخت کنیم.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر