حق بیمه تامین اجتماعی منشی مطب چقدر است؟

 سلام وقت بخیر! ببخشید سوال داشتم! بنده مطب دندانپزشکی دارم و۲ نفر منشی خانم با هفته ای ۵ روز کار و روزی۴ ساعت که جمعا میشه هفته‌ای ۲۰ساعت چطور باید حقوق شان را محاسبه کنم و آیا موظف به بیمه کردنشون هستم ؟ حدود یک سال هم هست که نزد بنده کار میکنند. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید؟ 

با سلام . شما باید قرارداد ببندید و حقوق و مزایای ثابت ماهیانه باید حداقل مطابق قانون کار باشد . مزایای ثابت یعنی بن خواروبار و حق مسکن و در صورت وجود حق اولاد و .. . حقوق هم که مشخص است. این حقوق برای ۴۴ ساعت کار در هفته است و شما که ۲۰ ساعت کار می‌کنند باید ۲۰ چهل و چهارم حقوق و مزایای ثابت را به ایشان پرداخت کنید .شما موظف به بیمه کردن شان هستید و بعضی مواقع شعبه بیمه ، بیمه چند روزه یعنی ۲۰ ساعت را قبول نمی‌کند و کامل حق بیمه را می‌گیرد و در بعضی مواقع هم بیمه را متناسب با ساعات کاری شان می توانید پرداخت کنید . اما بهتر است بیمه شان کنید چون در هر صورت اگر شکایت کنند به راحتی حق بیمه را با جریمه باید پرداخت کنیم.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر