آیا طلب کارگر از کارفرما باید به نرخ روز پرداخت گردد؟

 سلام خسته نباشی ! سوال در مورد تاخیر و تادیه ! در شرکت مشغول به کار بودم و اخراج شدم . پس از شکایت به اداره کار با رای اداره کار به 61 میلیون محکومیت واسه شرکت به پایان رسید . این مقدار پول از 91/10/18 تا امروز هست . مي شود لطفا بگی محاسبه و پول آن چقدر ميشه با تشکر؟

سوال تان را متوجه نشدم می فرمایید شرکت ۶۱ میلیون تومان برای شما محکوم شده است در رای معمولا می‌نویسد که بابت حقوق بابت اضافه کار بابت مزایای ثابت چه مقدار شرکت باید پرداخت کند در صورتی که بابت بیمه هم شکایت کنید فقط تاریخ مورد نظر را می‌نویسد و مبلغی بارتان ذکر نمی‌شود. معمولاً بر اساس حقوق همان سال بدهی کارفرما مشخص می گردد و بعد شما با گرفتن مبلغ فوت می توانید شکایت تاخیر در تادیه انجام دهید تا مابه‌التفاوت مبلغ با قیمت روز را نیز دریافت کنید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر