آیا طلب کارگر از کارفرما باید به نرخ روز پرداخت گردد؟

 سلام خسته نباشی ! سوال در مورد تاخیر و تادیه ! در شرکت مشغول به کار بودم و اخراج شدم . پس از شکایت به اداره کار با رای اداره کار به 61 میلیون محکومیت واسه شرکت به پایان رسید . این مقدار پول از 91/10/18 تا امروز هست . مي شود لطفا بگی محاسبه و پول آن چقدر ميشه با تشکر؟

سوال تان را متوجه نشدم می فرمایید شرکت ۶۱ میلیون تومان برای شما محکوم شده است در رای معمولا می‌نویسد که بابت حقوق بابت اضافه کار بابت مزایای ثابت چه مقدار شرکت باید پرداخت کند در صورتی که بابت بیمه هم شکایت کنید فقط تاریخ مورد نظر را می‌نویسد و مبلغی بارتان ذکر نمی‌شود. معمولاً بر اساس حقوق همان سال بدهی کارفرما مشخص می گردد و بعد شما با گرفتن مبلغ فوت می توانید شکایت تاخیر در تادیه انجام دهید تا مابه‌التفاوت مبلغ با قیمت روز را نیز دریافت کنید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر