شکایت برای دریافت دیه پارگی رباط صلیبی

 سلام وقت بخیر ! 
سوالی داشتم 
در حین کار رباط صلیبی ام پاره شده و نفهمیدم. 
بعد از چند روز رفتم دکتر و ام آر آی گرفتم که پارگی محرز شده است. 
با توجه به اینکه مدارکی ندارم که حین کار پارگی انجام شده است. اقدام به شکایت بکنم؟ و آیا دیه ای شامل من میشه؟ ۵ سال پیش همین رباط صلیبی و در همین شرکت پاره شده و من شکایت نکرده ام. اگر همکاران امضا کنند که در حین کار بوده معتبر هست یا نه؟ ممنون از پاسخ شما؟ الان قصد عمل دارم،اگر عمل کنم مشکلی بابت شکایتم برام پیش میاد یا نه؟

اگر بخواهید  شکایت کنید کارشناس اداره کار یا کارشناس دادگستری باید تایید کند که کارفرما به صورت کامل یا درصدی مقصر بوده است وگرنه اینکه حادثه در محل کار برای شما اتفاق افتاده است دلیل نمی‌شود که کارفرما یا بیمه مسئولیت ایشان دیه شما را پرداخت کند . بنابراین شما ابتدا باید از طریق کلانتری شکایت کنید آنگاه آنها شما را به اداره کار ارجاع می‌دهند و کارشناس اداره کار در این زمینه تصمیم می گیرد که آیا کارفرما مقصر است یا نه اگر کارفرما درصدی موثر بود بابت پارگی رباط صلیبی تان حتما شکایت کنید که شامل شما می باشد .


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر