شکایت برای دریافت دیه پارگی رباط صلیبی

 سلام وقت بخیر ! 
سوالی داشتم 
در حین کار رباط صلیبی ام پاره شده و نفهمیدم. 
بعد از چند روز رفتم دکتر و ام آر آی گرفتم که پارگی محرز شده است. 
با توجه به اینکه مدارکی ندارم که حین کار پارگی انجام شده است. اقدام به شکایت بکنم؟ و آیا دیه ای شامل من میشه؟ ۵ سال پیش همین رباط صلیبی و در همین شرکت پاره شده و من شکایت نکرده ام. اگر همکاران امضا کنند که در حین کار بوده معتبر هست یا نه؟ ممنون از پاسخ شما؟ الان قصد عمل دارم،اگر عمل کنم مشکلی بابت شکایتم برام پیش میاد یا نه؟

اگر بخواهید  شکایت کنید کارشناس اداره کار یا کارشناس دادگستری باید تایید کند که کارفرما به صورت کامل یا درصدی مقصر بوده است وگرنه اینکه حادثه در محل کار برای شما اتفاق افتاده است دلیل نمی‌شود که کارفرما یا بیمه مسئولیت ایشان دیه شما را پرداخت کند . بنابراین شما ابتدا باید از طریق کلانتری شکایت کنید آنگاه آنها شما را به اداره کار ارجاع می‌دهند و کارشناس اداره کار در این زمینه تصمیم می گیرد که آیا کارفرما مقصر است یا نه اگر کارفرما درصدی موثر بود بابت پارگی رباط صلیبی تان حتما شکایت کنید که شامل شما می باشد .


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر