حقوق منشی مطب چقدر است؟

 سلام وقتتون بخیر! 
من به عنوان منشی مطب روانشناسی که دو روانشناس در آن حضور دارند کار میکنم.

سه روز در هفته از ساعت ۱۹-۱۰/۳۰ که مبلغ ۱۵۰/۰۰۰ تومان بابت هر روز کارکرد دریافت میکنم . 
روزهایی که خودشون کنسل میکنند بابتش پولی نمیدند. 
مرخصی هم که ندارم .
بیمه هم ندارم .سوالم این است که عرف درآمد روزانه در چنین کاری با چنین ساعت کاری که هم صبح رو در بردارد هم شب رو چقدر است؟ عیدی و سنوات چقدر باید دریافت کنم؟ و اینکه خارج از این تایم ساعت های اضافی که میمونم چطور حساب میشه؟
 و اینکه اگر یه روز رو خودشون خواستن زودتر برن ( خودشون نصفه روز ماندند)مثلا اون روز من ۵ ساعت کار کردم چقدر باید دریافت کنم؟ *سال جدید با چه رقمی باهاشون توافق کنم؟

خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید. از اینکه پاسخگو هستین سپاسگزارم ؟ 

ما چیزی به نام درآمد روزانه نداریم . این مسائل عرفی نیست . حداقل های قانون کار باید رعایت شود . قانون کار میگوید امسال حداقل حقوق کارگر ساده نباید از ساعتی 12 هزار و 76 تومان کمتر بگیرد. بابت 44 ساعت کار در هفته 2 روز و نیم مرخصی باید بگیرد و اگر نگیرد باید هزینه اش محاسبه شود. عیدی معادل 2 ماه حقوق است و سنوات معادل یک ماه حقوق است. سال جدید را ببینید چند درصد حداقل حقوق اضافه می شود. بن خواروبار و حق مسکن هم به شما تعلق می گیرد . کلا قراردادتان اشتباه است و مشکل دارد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر