انتقال سابقه تامین اجتماعی به آموزش و پرورش

 سلام خسته نباشید ! من 4 سال بیمه تامین اجتماعی شرکت‌های خصوصی دارم و 25 سال در آموزش و پرورش سابقه کار دارم . خواستم 4 سال بیمه را انتقال بدهم آموزش و پرورش میگه چون شرکت خصوصی بودید قابل قبول نیست . در ضمن جانباز هم هستم خواستم در این خصوص راهنمایی کنید اگه راه حلی یا بخشنامه ای هست ارائه کنید ممنون میشم با تشکر ؟ 

اگر بیمه آموزش و پرورش تان از نوع تامین اجتماعی است شما می توانید در هنگامی که شرایط بازنشستگی با لحاظ این سابقه را پیدا کردید از طریق تامین اجتماعی اقدام کنید و مشکلی ندارد. اما اگر بیمه آموزش و پرورش تان از نوع بیمه کشوری است تنها راهی که دارید شکایت به دیوان عدالت اداری است چون آموزش و پرورش و البته بسیاری از ارگان های دولتی و نیروهای مسلح سوابق شرکت های خصوص را قبول نمی کنند.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر