بررسی استراحت پزشکی و ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

 سلام وقت بخیر 
! من درخواست کمیسیون پزشکی برای از کار افتادگی دادم . الان هم منتظر کمیسیون هستم . 
در همین حین مطلع شدم اعتبار بیمه من قطع شده و تحت حمایت بیمه ای نیستم . به کارگاه مراجعه کردم گفتند ما لیست بیمه برای شما استراحت پزشکی رد کردیم . آیا امکان دارد خود بیمه به دلیل کمیسیون پزشکی بیمه من را قطع کرده باشد؟ لطفا من را راهنمایی کنید چون شعبه میگه حتما باید بیمه رد بشه والا برای کمیسیون دچار مشکل میشی الان من باید چیکار کنم؟

نه ! کمیسیون پزشکی اصلاً در جایگاهی نیست که حق بیمه را قطع کند. و حق بیمه مطلقا قطع شدنی نیست . وقتی برای شما استراحت پزشکی رد شده است باید استراحت پزشکی شما در شورای پزشکی یا پزشک معتمد بررسی شود و پس از تایید سابقه بیمه برای شما محاسبه می‌شود . بنابراین الان کوچکترین مشکلی نخواهید داشت . شعبه بیمه ابتدا باید پرونده استراحت شما را بفرستد برای بررسی و بگویید استراحت پزشکی دارید تا ابتدا تکلیف استراحت پزشکی شما را روشن کند و سپس پرونده شما را برای بررسی از کار افتادگی به کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی ارجاع دهد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر