بررسی استراحت پزشکی و ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

 سلام وقت بخیر 
! من درخواست کمیسیون پزشکی برای از کار افتادگی دادم . الان هم منتظر کمیسیون هستم . 
در همین حین مطلع شدم اعتبار بیمه من قطع شده و تحت حمایت بیمه ای نیستم . به کارگاه مراجعه کردم گفتند ما لیست بیمه برای شما استراحت پزشکی رد کردیم . آیا امکان دارد خود بیمه به دلیل کمیسیون پزشکی بیمه من را قطع کرده باشد؟ لطفا من را راهنمایی کنید چون شعبه میگه حتما باید بیمه رد بشه والا برای کمیسیون دچار مشکل میشی الان من باید چیکار کنم؟

نه ! کمیسیون پزشکی اصلاً در جایگاهی نیست که حق بیمه را قطع کند. و حق بیمه مطلقا قطع شدنی نیست . وقتی برای شما استراحت پزشکی رد شده است باید استراحت پزشکی شما در شورای پزشکی یا پزشک معتمد بررسی شود و پس از تایید سابقه بیمه برای شما محاسبه می‌شود . بنابراین الان کوچکترین مشکلی نخواهید داشت . شعبه بیمه ابتدا باید پرونده استراحت شما را بفرستد برای بررسی و بگویید استراحت پزشکی دارید تا ابتدا تکلیف استراحت پزشکی شما را روشن کند و سپس پرونده شما را برای بررسی از کار افتادگی به کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی ارجاع دهد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر