درخواست ازکارافتادگی به کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی به علت بیماری کیفوز

 سلام خسته نباشید ! عرض ادب !  ببخشید من یه سوال داشتم خدمتتون ! سوالم راجع به کمیسیون پزشکی هست امکان پاسخگویی هست ؟ من نزدیک به ۱ سال هست که بیمه هستم ولی الان حدود چند ماه است که دیگه بیمه حساب نمی ریزم . حالا تنها مشکلی که هست این است که من دچار یک بیماری ستون فقرات هستم به اسم کیفوز. حالا میخواستم بدونم میتونم واسه بیمه از کار افتادگی اقدام کنم یا نه یا اینکه بهم تعلق میگیره برای کیفوز یا نه؟ ممنون از پیج خوبتون ؟ 

کیفوز و اسکولیوزیس یک بیماری مادرزادی است که فقط برای بیمه شدگان تبعی ازکارافتادگی دارد و به بیمه شدگان اصلی بابت آن ازکارافتادگی نمی دهند و اگر هم بدهند در دوران بیمه پردازی نیست و فایده ای ندارد.شما می توانید اقدام کنید ولی احتمال اینکه به نتیجه برسید خیلی ضعیف است .


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر