شرایط دریافت بیمه بیکاری و مدارک مورد نیاز

سلام وقت بخیر ! در مورد بیمه بیکاری سوال داشتم خواهشاً کمکم کنید ؟ 
من شغلم جوری هست که قرارداد کاری نمی نوشتیم و حقوق ثابتی هم نداشتم.  تو یه کارگاه کار میکردم که کار کساد شد صاحب کارم جمع کرد و نامه عدم نیاز گرفتم برای ثبت نام بیمه بیکاری و قراردادی نداشتیم . فقط الان نامه عدم نیاز دستمه و مدرک تحصیلیم هم دیپلمه ولی خیلی وقته گمش کردم و دیگه تو اون شهر که تحصیل میکردم زندگی نمیکنم .الان مدارکم برای ثبت بیمه بیکاری 
نامه عدم نیاز و شناسنامه کارت ملی با پایان خدمت است. ثبت می شود .البته تو کارت پایان خدمتم مدرک تحصیلیم قید شده ؟ خواهشا راهنماییم کنید ؟

با سلام  ! اصلا ارتباطی با مدرک تحصیلی و یا حتی کارت پایان خدمت شما ندارد. مهم ترین چیزی که باید داشته باشید قرارداد تان و اینکه شرایط بیمه را داشته باشید تا بتوانید از بیمه بیکاری استفاده کنیم بنابراین نامه عدم نیاز قرارداد کاری و شرایط سابقه‌ای برای دریافت بیمه بیکاری مهمترین فاکتورها می باشد و به چیز دیگری نیاز ندارید.

 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر