شرایط دریافت بیمه بیکاری و مدارک مورد نیاز

سلام وقت بخیر ! در مورد بیمه بیکاری سوال داشتم خواهشاً کمکم کنید ؟ 
من شغلم جوری هست که قرارداد کاری نمی نوشتیم و حقوق ثابتی هم نداشتم.  تو یه کارگاه کار میکردم که کار کساد شد صاحب کارم جمع کرد و نامه عدم نیاز گرفتم برای ثبت نام بیمه بیکاری و قراردادی نداشتیم . فقط الان نامه عدم نیاز دستمه و مدرک تحصیلیم هم دیپلمه ولی خیلی وقته گمش کردم و دیگه تو اون شهر که تحصیل میکردم زندگی نمیکنم .الان مدارکم برای ثبت بیمه بیکاری 
نامه عدم نیاز و شناسنامه کارت ملی با پایان خدمت است. ثبت می شود .البته تو کارت پایان خدمتم مدرک تحصیلیم قید شده ؟ خواهشا راهنماییم کنید ؟

با سلام  ! اصلا ارتباطی با مدرک تحصیلی و یا حتی کارت پایان خدمت شما ندارد. مهم ترین چیزی که باید داشته باشید قرارداد تان و اینکه شرایط بیمه را داشته باشید تا بتوانید از بیمه بیکاری استفاده کنیم بنابراین نامه عدم نیاز قرارداد کاری و شرایط سابقه‌ای برای دریافت بیمه بیکاری مهمترین فاکتورها می باشد و به چیز دیگری نیاز ندارید.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر