اعتراض به رای سختی کار اداره کار

 سلام وقتتون بخیر! ببخشید من پدرم ریختگر بودند. عنوان کاری که براشون توی لیست رد شده زده  قالبگیر 19 سال ونیم کارکردند ولی فقط حدود 900 روز بهشون سختی کار تعلق گرفته است. می خواستم سوال کنم الان باید چه کاری انجام بدهم؟ ممنون می شوم اگر جوابم را بدهید؟

اینکه چه کار کنید احتمالا منظورتان این است که به این اعتراض دارید و فکر می‌کنید که باید ریخته گری به عنوان مشاغل سخت و زیان‌آور تلقی شود . معمولا هم اینگونه است و اگر اداره کار برای شما تایید نکرده است شاید یکی از دلایلش عنوان شغلی اشتباه در لیست بیمه بوده است که مربوط به سال‌های گذشته است و اداره کار نمی تواند با بازرسی این موضوع را اثبات کند . شما فعلا در مرحله اول می توانید به رای اداره کار اعتراض کنید و پرونده به مرحله تجدیدنظر برود و در مرحله بعد به دیوان عدالت اداری شکایت کنید.  البته این فرایند کلا طولانی است به خصوص شکایت به دیوان عدالت اداری ولی تنها راهی که وجود دارد همین است.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر