اعتراض به رای سختی کار اداره کار

 سلام وقتتون بخیر! ببخشید من پدرم ریختگر بودند. عنوان کاری که براشون توی لیست رد شده زده  قالبگیر 19 سال ونیم کارکردند ولی فقط حدود 900 روز بهشون سختی کار تعلق گرفته است. می خواستم سوال کنم الان باید چه کاری انجام بدهم؟ ممنون می شوم اگر جوابم را بدهید؟

اینکه چه کار کنید احتمالا منظورتان این است که به این اعتراض دارید و فکر می‌کنید که باید ریخته گری به عنوان مشاغل سخت و زیان‌آور تلقی شود . معمولا هم اینگونه است و اگر اداره کار برای شما تایید نکرده است شاید یکی از دلایلش عنوان شغلی اشتباه در لیست بیمه بوده است که مربوط به سال‌های گذشته است و اداره کار نمی تواند با بازرسی این موضوع را اثبات کند . شما فعلا در مرحله اول می توانید به رای اداره کار اعتراض کنید و پرونده به مرحله تجدیدنظر برود و در مرحله بعد به دیوان عدالت اداری شکایت کنید.  البته این فرایند کلا طولانی است به خصوص شکایت به دیوان عدالت اداری ولی تنها راهی که وجود دارد همین است.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر