شکایت از کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی به دیوان عدالت اداری

 سلام! یه سوال داشتم میخواستم مشاوره بگیرم . من سال ۹۸ عمل جراحی شدم از ناحیه پشت ساق پا که تو آبان ماه ۹۸ عمل شدم یه توده ۹ سانتی از پا من خارج شد که بعد از آزمایش مشخص شد سرطان لیپو سارکوم بوده است. که بعد از عمل جراحی احساس کردم دیگر خوب شده است.  بعد شش ماه ام آر آی گرفتم همون قسمت دیدم دوباره یه توده ۴ سانتی رشد کرده است. البته عمل جراحی اول رو تو بیمارستان رازی رشت انجام دادم چون خودم ساکن رشت هستم. که ناچارا تو سال ۹۹ یه از پدید آمدند به توده ۴ سانتی دوباره رفتم زیر عمل این دفعه تو آبان ۹۹ عمل خیلی سنگین رو پا انجام شد توسط دکتر صابری بیمارستان امام خمینی تهران. که بعد دو ماه ۳۰ جلسه پرتو درمانی شدم تا اواخر ۹۹ پرتو درمانی من تمام شد. که تو همین امسال گفتم حالا از این طریق چون  دیگه قدرت کار کردن از من گرفته شده بود و شغل من خدمات لاستیک و بود دیگه نتونستم به شغل خودم برگردم چون واقعا واسم سنگین بود چون بیمه تامین اجتماعی بودم درخواست کار افتادگی دادم . برام تو تاریخ ۳۱ شهریور نوبت کمیسیون زدند. رفتم بعد ده روز جواب از بیمه تامین اجتماعی بگیرم که زده بودند از کار افتادگی کامل شامل نمی باشید . حالا نمی دانم چند درصد زده بودند. 

که  دوباره اعتراض دادم امروز دوباره نوبت تجدید نظر بود که رفتم آن طوری که دکتر تجدید نظر حرف می‌زد احساسم بر اینکه که این دفعه هم جوابی نگیریم . و از جایی که پا ی چپم که دو بار تحت عمل قرار گرفته و ضعیف شده هر دو بار هم توده لیپوسارکوم خارج شده و درد شدیدی هم برام ایجاد کرده است. خواستم این دفعه به دیوان عدالت شکایت کنم تا شاید نتیجه بده شماره شما رو دیدیم تو گوشیم سیو کردم اینستاگرام تون هم چون پایینش بود بهتون پیام دادم .  ناگفته نماند که از دکتری که تو رشت عمل شدم و دکتر که تو تهران پایمو عمل کرد و دکتر آنکولوژی بیمارستان امام خمینی نامه کار افتادگی برام زدن منتها اینجا تو کمیسیون رد شدم . آیا به نظر شما من میتونم با شکایت از دیوان عدالت موفق بشم ممنونم راهنمایی بفرمایید. و جالب اینکه امروز رفتم کمیسیون دکتر کمیسیون میگه چربی بوده بش گفتم دکتر چربی چیه دو تا آزمایشگاه بیمارستان پارس رشت و بیمارستان امام خمینی تهران جوابیه هستش که لیپوسارکوم که دیدیم اصلا نگاه نکرد و گفت برین ده روز دیگه جواب را تامین اجتماعی بگیرید.

دیوان رای کمیسیون پزشکی را عوض نمی کند بلکه درخواست بررسی مجدد می دهد و یک سالی طول می کشد. فایده خاصی در این مورد ندارد. بهتر است همین حدود منتظر بماند و دوباره با تشدید بیماری در کمیسیون بدوی شرکت کنید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر