درخواست ازکارافتادگی به علت کاهش بینایی

 با سلام .استاد عزیز بنده چشمهایم ضعیف میباشد یکی از چشمهایم 11 و یکی 13 میباشد .میخواستم ببینم از نظر کمیسیون پزشکی جهت اخذ حقوق پدرم که فوت کردند و فرهنگی بودند بنده از کار افتاده محسوب میشوم یا خیر ؟ ضمنا بنده ساکن مشهد هستم و در این خصوص چنانچه وکیلی هست که پرونده بنده را به نتیجه برسونه معرفی بفرمایید ممنون می شوم . با تشکر فراوان ؟

باید درصد کاهش بینایی تان برای هر چشم را بگویید تا بتوانم نظر دهم . کاهش بینایی بین 0.1 تا 0.9 برای هر چشم می باشد و معمولا با معاینه پزشکی مشخص می شود. وکیلی در مشهد نمی شناسم ولی کارشناسانی در تهران هست که می توانند در این زمینه به شما کمک کنند . ضمنا مراحل مراجعه به کمیسیون را باید خودتان انجام دهید و اعضای جلسات کمیسیون پزشکی باید خودتان را ببینند.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر