درخواست ازکارافتادگی به کمیسیون پزشکی به علت ptsd

 ممنونم، از پاسخگویی شما، با شعبه صحبت کردم میگن نمیشه همزمان که درخواست کمیسیون پزشکی برای از کار افتادگی دادید استراحت پزشکی هم بدید یه کدوم را باید درخواست بدید. ولی با این حال به من گفتن استراحت هارو ببرم بدم به شعبه که درست کنن، من به شعبه هم گفتم که غرامت نمیخوام فقط برای اینکه کارگاه حق بیمه من را رد کنه و غیبت نخورم استراحت را ارائه دادم . 
یه سوال دیگه هم دارم پزشک من بنده را به دلیل ptsd از کار افتاده تشخیص داده آیا کمیسیون بابت این بیماری از کار افتادگی کامل به من میدن؟

در صورتی که به علت PTSD اختلالات شدید شغلی و اجتماعی و روانشناختی به وجود آمده باشد و سابقه درمان حداقل یک ساله داشته باشید و بستری های مکرر در بیمارستان های دولتی و یا عمومی و در بخش روانپزشکی داشته باشید ازکارافتادگی 66 درصد به شما تعلق می گیرد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر