درخواست ازکارافتادگی به کمیسیون پزشکی به علت ptsd

 ممنونم، از پاسخگویی شما، با شعبه صحبت کردم میگن نمیشه همزمان که درخواست کمیسیون پزشکی برای از کار افتادگی دادید استراحت پزشکی هم بدید یه کدوم را باید درخواست بدید. ولی با این حال به من گفتن استراحت هارو ببرم بدم به شعبه که درست کنن، من به شعبه هم گفتم که غرامت نمیخوام فقط برای اینکه کارگاه حق بیمه من را رد کنه و غیبت نخورم استراحت را ارائه دادم . 
یه سوال دیگه هم دارم پزشک من بنده را به دلیل ptsd از کار افتاده تشخیص داده آیا کمیسیون بابت این بیماری از کار افتادگی کامل به من میدن؟

در صورتی که به علت PTSD اختلالات شدید شغلی و اجتماعی و روانشناختی به وجود آمده باشد و سابقه درمان حداقل یک ساله داشته باشید و بستری های مکرر در بیمارستان های دولتی و یا عمومی و در بخش روانپزشکی داشته باشید ازکارافتادگی 66 درصد به شما تعلق می گیرد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر