شکایت برای دریافت افت قیمت خودرو

 سلام وقت بخیر !سوال داشتم خدمتتون ! تصادف کردم بعد متضرر من هستم . مدارک جابجا کردیم بعد الان بیمه رفتیم هزینه ای که بابت خسارت داد کمتر از خرج درست کردنه؟!  میشه من شکایت کردم هم برای خرج مابه التفاوت هم افت قیمت . بعد الان مدارک میگم نمیان جابجا کنیم اظهار نامه پر کردم می خواستم بدونم مراحل بعدی به چه شکلی هست؟ 

بابت مدارکتان که نمی‌آید به شما بدهد باید جداگانه شکایت کنید.  بابت افت قیمت و مابه التفاوت خسارت به شورای حل اختلاف شکایت کنید . باید بیمه بدهد و ممکن است شورای حل اختلاف و این زمینه رای مثبت ندهد ولی مطمئنا در مورد افت قیمت که معمولاً هزینه بیشتری دارد رای مثبت می‌دهد . بنابراین در همان شورای حل اختلاف  شکایت تان را  مطرح کنید .  یک شکایت بابت دریافت مدارک و دو شکایت بابت میزان خسارت و افت قیمت.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر