بهترین بیمه تکمیلی برای عمل دیسک کمر

 سلام وقتتون بخیر! برای عمل دیسک پلاتین  کدام بیمه تکمیلی رو پیشنهاد می کنید ؟ میشه خودفرما بیمه رو رد کرد یا حتما باید استخدام شرکت بود ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید. یکسری از بیمه ها مثل اینکه سابقه بیماری را از قبل چک میکنند میخوام مشکلی پیش نیاد از این جهت ؟ 

پاسخ به سوال شما باید بگویم که تمام بیمه‌های درمانی مکمل سابقه بیماری شما را چک میکنند و دوره انتظار دارد یعنی اینکه متر از یکسال شما نیاز به عمل داشته باشید هزینه‌هایی را نمی دهد البته منظور من بیمه‌های درمانی مکمل است اگر استخدام شرکتی باشید و این شرکت بیمه اجباری داشته باشند می‌توانید از طریق بیمه مکمل آن شرکت اقدام کنید و به احتمال زیاد دیگر دوره انتظار ندارد . تنها بیمه تکمیلی اجباری شرکت‌ها که معمولاً باید بالای ۱۰۰ نفر باشند دوره انتظار و معاینات اولیه ندارد و بقیه همه دوره انتظار و معاینات دارد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر