بهترین بیمه تکمیلی برای عمل دیسک کمر

 سلام وقتتون بخیر! برای عمل دیسک پلاتین  کدام بیمه تکمیلی رو پیشنهاد می کنید ؟ میشه خودفرما بیمه رو رد کرد یا حتما باید استخدام شرکت بود ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید. یکسری از بیمه ها مثل اینکه سابقه بیماری را از قبل چک میکنند میخوام مشکلی پیش نیاد از این جهت ؟ 

پاسخ به سوال شما باید بگویم که تمام بیمه‌های درمانی مکمل سابقه بیماری شما را چک میکنند و دوره انتظار دارد یعنی اینکه متر از یکسال شما نیاز به عمل داشته باشید هزینه‌هایی را نمی دهد البته منظور من بیمه‌های درمانی مکمل است اگر استخدام شرکتی باشید و این شرکت بیمه اجباری داشته باشند می‌توانید از طریق بیمه مکمل آن شرکت اقدام کنید و به احتمال زیاد دیگر دوره انتظار ندارد . تنها بیمه تکمیلی اجباری شرکت‌ها که معمولاً باید بالای ۱۰۰ نفر باشند دوره انتظار و معاینات اولیه ندارد و بقیه همه دوره انتظار و معاینات دارد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر