دیه پارگی رباط صلیبی و مینیسک در سال 1400 و 1401

 با سلام! خسته نباشید. تصادف کردم حدود ۱۲۰ روز طول درمان برام زده است. خواستم بدانم می توانم بعد طول درمان اتمام بزنم عمل نکنم یا باید حتما عمل کنم و این که خواستم بدونم دیه پارگی کامل رباط صلیبی زانوی چپ و  پارگی شاخ خلفی مینیسک داخلی زانوی چپ و شاخ خلفی مینیک خارجی زانوی چپ و کشیدگی رباط مچ پای چپ درصد دیه حدودا چقدر است؟ با تشکر ؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که در صورتی که ادامه درمان بدهید از نظر میزان دیه به نفع تان است و معمولاً بعد از اینکه عمل انجام بدهید دیه بیشتری برایتان محاسبه می‌شود. اما دیه پارگی رباط صلیبی هشت درصد دیه کامل است که به نرخ دیه سال ۱۴۰۰ معادل ۳۸ میلیون و ۲۰۰ تومان می شود. اما پارگی مینیسک در صورتی که کامل باشد حالا چه مینیسک  خارجی باشد یا داخلی باشد نیز ۸ درصد معادل ۳۸ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان می‌شود و کشیدگی رباط پا معمولاً بین یک تا دو درصد دیه دارد.  در سال 1400 احتمالا بین 15 تا 20 درصد اضافه می شود.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر