دیه پارگی رباط صلیبی و مینیسک در سال 1400 و 1401

 با سلام! خسته نباشید. تصادف کردم حدود ۱۲۰ روز طول درمان برام زده است. خواستم بدانم می توانم بعد طول درمان اتمام بزنم عمل نکنم یا باید حتما عمل کنم و این که خواستم بدونم دیه پارگی کامل رباط صلیبی زانوی چپ و  پارگی شاخ خلفی مینیسک داخلی زانوی چپ و شاخ خلفی مینیک خارجی زانوی چپ و کشیدگی رباط مچ پای چپ درصد دیه حدودا چقدر است؟ با تشکر ؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که در صورتی که ادامه درمان بدهید از نظر میزان دیه به نفع تان است و معمولاً بعد از اینکه عمل انجام بدهید دیه بیشتری برایتان محاسبه می‌شود. اما دیه پارگی رباط صلیبی هشت درصد دیه کامل است که به نرخ دیه سال ۱۴۰۰ معادل ۳۸ میلیون و ۲۰۰ تومان می شود. اما پارگی مینیسک در صورتی که کامل باشد حالا چه مینیسک  خارجی باشد یا داخلی باشد نیز ۸ درصد معادل ۳۸ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان می‌شود و کشیدگی رباط پا معمولاً بین یک تا دو درصد دیه دارد.  در سال 1400 احتمالا بین 15 تا 20 درصد اضافه می شود.

 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر