شرایط دریافت حقوق پدربزرگ توسط نوه چیست؟

 سلام ! حقوق مستمری بگیر تامین اجتماعی  پدربزرگ به نوه دختر که پدرش فوت کرده است می رسد؟  نوه از لحاظ شنوایی مشکل دارد !  ۱۵ساله سن دارد و مجرد است  ؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که بستگی دارد که در زمان حیات پدر بزرگ دختر تحت سرپرستی ایشان بوده است یا نه ؟! اگر کفالت ایشان یعنی  پدر بزرگ بر فرزند ثابت شود می‌تواند مستمری را بگیرد . اگر پدربزرگشان که زنده باشد و پدر فوت کرده باشد که به احتمال زیاد تعلق می‌گیرد چون پدربزرگ می‌تواند ایشان را تحت کفالت خود بگیرد اما اگر پدربزرگ قبلاً فوت کرده باشند بستگی دارد که در زمان زنده بودن شان را تحت تکفل قرار داده باشد یا نه ؟  معمولاً اگر پدر زنده باشد تحت تکفل پدر بزرگ قرار نمی‌گیرد و این قضیه اثبات سختی دارد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر