درخواست ازکارافتادگی براساس بخشنامه 19.1

 سلام خسته نباشید ! بنده ۱۵ سال سابقه بیمه رانندگان تامین اجتماعی دارم . مادرزاد یک کلیه دارم . الان پنج ساله دیسک کمر شدید گرفتم . دکترها گفتند باید دیسک عمل بشه ولی به خاطره تک کلیه بودن نمی توانم عمل کنم . در کمیسیون بدوی چهل درصد رای دادند. می گویند چون مشکل کلیه قبل از بیمه پردازی بوده من الان خونه نشینم . با دوتا بچه اگه راهی داره بی زحمت راهنمایی ام کنید ؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که بابت دیسک کمر نمی توانید از کار افتاده کلی شوید و بابت کلیه چون مشکل کلیه تان قبل از بیمه پردازی بوده است درصد ازکارافتادگی آن به شما تعلق نمی گیرد . بهتر است درخواست از کار افتادگی بر اساس بخشنامه ۱۹.۱ بدهید تا با توجه به آن تمامی آسیب‌های آن در نظر گرفته شود و ربطی به قبل و یا بعد از بیمه پردازی ندارد. توجه داشته باشید که در صورتیکه که از کار افتاده کلی شوید که به احتمال زیاد می‌شوید متناسب با ۱۵ سال سابقه تان مستمری بازنشستگی می‌گیرید. به نظر من این بهترین کاری است که می‌توانید انجام دهید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر