شکایت از پزشک به علت سوختگی ناشی از لیزر کیوسوییچ

 سلام ! من دو هفته پیش ابرو و صورتم را در یک مطب پزشک عمومی با لیزر کیوسویچ  لیزر کردم . بعد از دو هفته یک خط سوختگی بالای ابروهام درست شده و تمام نقاط لیزر شده صورتم به رنگ تیره شده و لک شده تا بحال خیلی هزینه کردم . انواع سرم های ضد لک و ترمیم کننده ها و ....را زدم ولی بی فایده است . از نظر روحی خیلی آسیب دیدم چطور می توانم شکایت کنم؟ آیا دیه شامل من می شود؟ سه هفته شده الان ؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که باید سریعتر اقدام می کردید و سه هفته زمان زیادی است.  با این حال از طریق کلانتری محل از ایشان شکایت کنید و مدارکی که نشان می‌دهد ایشان برای شما لیزر کیوسوئیچ انجام داده است را ارائه داده تا آنها شما را به پزشکی قانونی ارجاع دهند . بعد از اینکه نظریه پزشکی قانونی در این زمینه گرفته شد حالا چه نظریه اولیه و یا نظریه نهایی پرونده شما باید در کلانتری کامل شده و با پرونده فوق‌الذکر به دادسرا ارجاع شوید . البته بعضی مواقع می توانید مستقیماً به دادسرا مراجعه کنید و با دستور قاضی کشیک یا دادیار کشیک به پزشکی قانونی مراجعه کرده تا دیه شما مشخص شود و اگر ایشان یعنی مسئول لیزر که یک پزشک عمومی ظاهرا می باشد در این زمینه مقصر باشد دیه سوختگی سر و صورت به شما تعلق می‌گیرد . در این زمینه سریع اقدام کنید تا بتوانید به نتیجه برسید  .


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر