شکایت از پزشک به علت سوختگی ناشی از لیزر کیوسوییچ

 سلام ! من دو هفته پیش ابرو و صورتم را در یک مطب پزشک عمومی با لیزر کیوسویچ  لیزر کردم . بعد از دو هفته یک خط سوختگی بالای ابروهام درست شده و تمام نقاط لیزر شده صورتم به رنگ تیره شده و لک شده تا بحال خیلی هزینه کردم . انواع سرم های ضد لک و ترمیم کننده ها و ....را زدم ولی بی فایده است . از نظر روحی خیلی آسیب دیدم چطور می توانم شکایت کنم؟ آیا دیه شامل من می شود؟ سه هفته شده الان ؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که باید سریعتر اقدام می کردید و سه هفته زمان زیادی است.  با این حال از طریق کلانتری محل از ایشان شکایت کنید و مدارکی که نشان می‌دهد ایشان برای شما لیزر کیوسوئیچ انجام داده است را ارائه داده تا آنها شما را به پزشکی قانونی ارجاع دهند . بعد از اینکه نظریه پزشکی قانونی در این زمینه گرفته شد حالا چه نظریه اولیه و یا نظریه نهایی پرونده شما باید در کلانتری کامل شده و با پرونده فوق‌الذکر به دادسرا ارجاع شوید . البته بعضی مواقع می توانید مستقیماً به دادسرا مراجعه کنید و با دستور قاضی کشیک یا دادیار کشیک به پزشکی قانونی مراجعه کرده تا دیه شما مشخص شود و اگر ایشان یعنی مسئول لیزر که یک پزشک عمومی ظاهرا می باشد در این زمینه مقصر باشد دیه سوختگی سر و صورت به شما تعلق می‌گیرد . در این زمینه سریع اقدام کنید تا بتوانید به نتیجه برسید  .


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر