جریمه کارفرما براساس ماده 66 قانون تامین اجتماعی

 سلام ! من یک شرکت عمرانی دارم که در سال ۹۹ در یکی از پروژه ها ۳ نفر فوتی داشتم . دو نفر کارگر خودم و یک نفر راننده بیل مکانیکی که پیمانکار من بود . حالا حکم دادگاه با ۸۰ درصد تقصیر من اومده است. ۱ نفرشون بیمه داشته ولی خیلی کم و دونفرشون اصلا بیمه نداشتند.  سوالم این است که به خانواده فوتی ها ماده ۶۶ تامین اجتماعی تعلق میگیره یا نه ‌ باتشکر از شما ؟

برای هر کدام از آنها که مستمری بازنشستگی یعنی مستمری فوت تعلق بگیرد احتمال زیاد ماده ۶۶ تعلق می‌گیرد یعنی ماده ۶۶ بررسی می‌کند که شما چقدر مقصر بوده اید و متناسب با تقصیرتان توسط تامین اجتماعی جریمه می شوید . اگر آن دو نفری هم که بیمه نداشتند بتوانند از طریقی برای خودشان حق بیمه اثبات کنند و بتوانند مستمری بگیرند باز هم پای شما گیر است . خیلی در این زمینه دقت کنید ممکن است هزینه های زیادی به شما تحمیل شود. 


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر