درخواست ازکارافتادگی به کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی به علت مشکلات قلبی

 سلام و عرض ادب ! من ۴۲ سال سن دارم کارمند رسمی جمعیت هلال احمر و تحت بیمه تامین اجتماعی هستم . در پایگاه امداد جاده ای به به عنوان راننده نجاتگر به صورت شیفتی کار میکنم . از لحاظ قلبی دارای پایین افتادگی دریچه میترال هستم . کلا سیزده سال سابقه پرداخت بیمه را دارم . الان تحت نظر دکتر قلب دارو مصرف میکنم . شرایط برخورداری از بیمه کار افتادگی را دارم یا نه ؟ با توجه به استرس کاری واقعا دارم اذیت میشم . راهنمایی بفرمایید ممنون میشم ؟

در پاسخ به شما باید بگویم که از کارافتادگی تان بستگی به اکوی قبل تان دارد. وضعیت اکوی قلب بررسی می شود و EF محاسبه می شود و پرونده بیمارستانی تان مطالعه می شود و سپس در این زمینه نظردهی خواهد شد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر