شکایت بابت دریافت طلب از کارفرما

 سلام ! 
جناب یک سوال خیلی مهم دارم میشه راهنمایی کنید ؟ من از صاحب کارم شکایت کرده بودم برای حق و حقوقم! ۱۶ میلیون و  ۵۰۰رای صادر شد که ۱۳ملیون من به صاحبکارم بدهکار بودم .اینو از حق و حقوقم کم کردند. موند۳ میلیون و ۵۰۰ .
صاحب کارم اعتراض زد رفتیم حل اختلاف دوباره همین رای صادر شد حتی امضا هم کرد. برای همه اینا! 

الان رفته دادگاه شکایت کرده میگ ازت طلب  دارم ۲۲ملیون کاری میتونه بکنه؟ من باید چکار کنم الان ؟ طلب این آدم همون۱۳ملیون بوده است. مدرک من فقط همون امضایی است که توی اداره کار داده است . قبلا۱۹ملیون طلب منو یجا داده بود منتها من باهاش اونو حساب کرده بودم که توی اداره کارم حتی خودش قبول کرده است. مانده بدهیش۱۳ملیون است. الان میگ بیشتره ؟

در پاسخ به سوال شما که باید چه کار کنید باید از طریق دادگستری رای اداره کار را به اجرا بگذارید تا مابقی طلبشان را از ایشان بگیرید. ایشان می‌تواند هر ادعایی داشته باشد و بگوید که شما به ایشان بدهی داشتید ولی باید شکایت کند .یعنی البینه علی المدعی . اگر ایشان مدارکی دارد که شما بدهی به ایشان دارید که خواب دادگاه به نفع ایشان رای می‌دهد ولی اگر مدارکی ندارد به نتیجه نمیرسد . بنابراین رای دادگاه را گرفته و اداره کار را گرفته و نامه اداره کار برای دادگستری بگیرید تا بتوانید رعایت آن را به اجرا گذاشته تنها کاری که باید بکنید همین است. 


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر