ازکارافتادگی به علت تعویض مفصل ران

 سلام ! عذر میخواهم . من به دلیل حادثه غیرناشی از کار  مجبور به تعویض مفصل ران چپم شدم . در دفتر خدمات الکترونیک قضایی مشغول به کار بودم و حدود 18 ماه هم بیمه بودم که این اتفاق افتاد . یه ماه مرخصی از کار افتادگی را دکتر برایم نوشت و یک ماه مستمری گرفتم و بعد دوباره به مدت یک ماه و خرده ای رفتم سرکار و بیمه ام ادامه پیدا کرد  ولی چون کارایی نداشتم و قراردادم تموم شد دیگه کارفرما عذرمو خواست و من رفتم دنبال بیمه بیکاری که تازه یک ماهه شامل بیمه بیکاری شدم . سوال من اینه آیا من الان میتوانم برم دنبال کارای از کارافتادگی ام ؟ اصلا از کارافتادگی کلی یا جزیی به من تعلق میگیره ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم در صورتی که مفصل را به صورت دو طرفه تعویض شده باشد و یا اینکه مفصل تان دارای عوارض شده باشه و غیرقابل جراحی مجدد باشه و تعویض بشود حالا فرقی نمی کند که یک طرفه باشد یا دو طرفه باشد در این صورت از کار افتادگی کلی به شما تعلق می گیرد. در غیر اینصورت بابت تعویض یک طرفه بدون عارضه از کار افتادگی تعلق نمیگیرد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر