ازکارافتادگی به علت تعویض مفصل ران

 سلام ! عذر میخواهم . من به دلیل حادثه غیرناشی از کار  مجبور به تعویض مفصل ران چپم شدم . در دفتر خدمات الکترونیک قضایی مشغول به کار بودم و حدود 18 ماه هم بیمه بودم که این اتفاق افتاد . یه ماه مرخصی از کار افتادگی را دکتر برایم نوشت و یک ماه مستمری گرفتم و بعد دوباره به مدت یک ماه و خرده ای رفتم سرکار و بیمه ام ادامه پیدا کرد  ولی چون کارایی نداشتم و قراردادم تموم شد دیگه کارفرما عذرمو خواست و من رفتم دنبال بیمه بیکاری که تازه یک ماهه شامل بیمه بیکاری شدم . سوال من اینه آیا من الان میتوانم برم دنبال کارای از کارافتادگی ام ؟ اصلا از کارافتادگی کلی یا جزیی به من تعلق میگیره ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم در صورتی که مفصل را به صورت دو طرفه تعویض شده باشد و یا اینکه مفصل تان دارای عوارض شده باشه و غیرقابل جراحی مجدد باشه و تعویض بشود حالا فرقی نمی کند که یک طرفه باشد یا دو طرفه باشد در این صورت از کار افتادگی کلی به شما تعلق می گیرد. در غیر اینصورت بابت تعویض یک طرفه بدون عارضه از کار افتادگی تعلق نمیگیرد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر