تغییر شناسنامه برای اصلاح زمان بازنشستگی تامین اجتماعی

 سلام خسته نباشید!  من شناسنامه قبلا ۱۳۵۰ بود . سال ۱۳۶۶ پدرم به علت درس خواندنم ۱۳۵۳ کرد.  حتی در خدمت سربازی ۳ ماه  اضافه خدمت کشیدم و کارت خدمتم ۱۳۵۰ زدند.  حال برای بازنشستگی می‌گويند ۱۳۵۳ حساب است یا از دیوان عدالت نامه بیار که۱۳۵۰ قبول است ؟ من چگونه باید اقدام کنم ؟ ممنون می شوم  راهنمایی  کنید ؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که قانون تامین اجتماعی می‌گوید وقتی در ابتدای بیمه پردازی یعنی نام‌نویسی اولیه تاریخ تولدتان بر اساس شناسنامه یا کارت ملی تاریخ مشخصی بود دیگر نمی‌توان آن را اصلاح کرد . حتی اگر شناسنامه و کارت ملی جدید بگیرید . تا آنجایی که می‌دانم دیوان عدالت اداری هم در این زمینه رای مثبت نمی‌دهد و هیچ وقت نمی آید که تاریخ را عوض بکند. چند موردی که شکایت کردند فایده ای نداشته است و کاری نمی توان کرد . شخصاً حتی یک مورد را هم ندیدم که این موضوع حل شود.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر