تغییر شناسنامه برای اصلاح زمان بازنشستگی تامین اجتماعی

 سلام خسته نباشید!  من شناسنامه قبلا ۱۳۵۰ بود . سال ۱۳۶۶ پدرم به علت درس خواندنم ۱۳۵۳ کرد.  حتی در خدمت سربازی ۳ ماه  اضافه خدمت کشیدم و کارت خدمتم ۱۳۵۰ زدند.  حال برای بازنشستگی می‌گويند ۱۳۵۳ حساب است یا از دیوان عدالت نامه بیار که۱۳۵۰ قبول است ؟ من چگونه باید اقدام کنم ؟ ممنون می شوم  راهنمایی  کنید ؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که قانون تامین اجتماعی می‌گوید وقتی در ابتدای بیمه پردازی یعنی نام‌نویسی اولیه تاریخ تولدتان بر اساس شناسنامه یا کارت ملی تاریخ مشخصی بود دیگر نمی‌توان آن را اصلاح کرد . حتی اگر شناسنامه و کارت ملی جدید بگیرید . تا آنجایی که می‌دانم دیوان عدالت اداری هم در این زمینه رای مثبت نمی‌دهد و هیچ وقت نمی آید که تاریخ را عوض بکند. چند موردی که شکایت کردند فایده ای نداشته است و کاری نمی توان کرد . شخصاً حتی یک مورد را هم ندیدم که این موضوع حل شود.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر