آیا آنکالی پرستاران اجباری است ؟

 سلام ارادت جناب ! ببخشید مزاحم شدم مجدد ! قبلا در مورد آنکال پرستاری باهاتون صحبت کردم . فرمودین که برای پرستارها آنکال نیستند؟

اولا ! آنکالی اجباری نیست.  دومان آنکالی به این معنا نیست که همه آنکال باشند بلکه یک تعدادی که بالاترین نمرات را قانونا کسب کرده باشند می‌توانند جزء افرادی قرار گیرند که روزهای خاصی در ماه آنکال باشند. سوما  یک‌ سوم ساعتی که به عنوان آنکال برای فردی در نظر گرفته می‌شود باید به عنوان دستمزد به آنها پرداخت شود.  چهارما آنکالی پرستاران به معنای این نیست که تلفنی به مواردی پاسخ گویند بلکه به این معناست که در مواقع حساس و خاص اگر فرضا مشکلی در بیمارستان وجود داشت و پرستار مورد نظر نبود به خدمت فرا خوانده شود که عمدتا به ندرت اتفاق می افتد.  پنجم اینکه این دستورالعمل به نظر من جدیداً در دوران وزارت آقای بهرام عین اللهی و دولت آقای رئیسی در سیستم تعریف شده است. 


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر