آیا آنکالی پرستاران اجباری است ؟

 سلام ارادت جناب ! ببخشید مزاحم شدم مجدد ! قبلا در مورد آنکال پرستاری باهاتون صحبت کردم . فرمودین که برای پرستارها آنکال نیستند؟

اولا ! آنکالی اجباری نیست.  دومان آنکالی به این معنا نیست که همه آنکال باشند بلکه یک تعدادی که بالاترین نمرات را قانونا کسب کرده باشند می‌توانند جزء افرادی قرار گیرند که روزهای خاصی در ماه آنکال باشند. سوما  یک‌ سوم ساعتی که به عنوان آنکال برای فردی در نظر گرفته می‌شود باید به عنوان دستمزد به آنها پرداخت شود.  چهارما آنکالی پرستاران به معنای این نیست که تلفنی به مواردی پاسخ گویند بلکه به این معناست که در مواقع حساس و خاص اگر فرضا مشکلی در بیمارستان وجود داشت و پرستار مورد نظر نبود به خدمت فرا خوانده شود که عمدتا به ندرت اتفاق می افتد.  پنجم اینکه این دستورالعمل به نظر من جدیداً در دوران وزارت آقای بهرام عین اللهی و دولت آقای رئیسی در سیستم تعریف شده است. 


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر