آیا به راننده لیفتراک سختی کار تعلق می گیرد؟

 حدود ۱۸ سال راننده لیفتراک دیزلی ۱۰ تنی در شرکت بطور مداوم و بدون فاصله با شرایط سخت و زیان آور مشغول کارم .
همکاران قبلی با ۲۰ سال سابقه سختی کار راننده لیفتراک بازنشسته شدند. 
شرایط کاری روز به روز سخت تر و فشار کار بیشتر شد . سالن شرکت پر از گاز آمونیاک ، گرد و غبار و محیط کاملا بسته با سر و صدای تقریبا زیاد ؟! آیا شرکت میتونه سخت و زیان آور بدون هیچ تغییر در روند کار و امکانات از بین ببرد و تبدیل به ۳۰ سال کند ؟ چون کارشناس چند نفره با دستگاه اندازه گیری آوردند . 
بنظرتون نتیجه چی میشه و راه حلی هست ؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که سخت گیری از طرف تامین اجتماعی بیشتر شده و بیشتر هم خواهد شد . تامین اجتماعی هزینه مشاغل سخت و زیان آور را با درصد کمی از شرکت‌ها می‌گرفت که حالا شرکتها به علت اینکه زودتر نیرو بازنشسته می‌شود و هم باید این درصد حق بیمه بیشتر را پرداخت کنند سعی میکنند وضعیت کاری را بهتر کنند تامین اجتماعی جدیداً شرایط را کمی هم سخت کرده است و اینکه گفته است برای مشاغل باید دوره زمانی مشخصی وجود داشته باشد که شرکت سختی کار را کاهش دهد تا دیگر کسی مشمول نشود و اگر شرکت این کار را نکند جریمه های سنگینی دارند . بنابراین احتمال اینکه سختی کار شما برای سال های جدید تایید نشود زیاد است . البته برای سال‌های گذشته به احتمال زیاد تایید خواهد شد . بنابراین سعی کنید سریعاً سابقه تان را پر کرده و بازنشسته شوید چون شرایط هر روز در حال سختر تر شدن است و شرکت ها هم از طرف تامین اجتماعی در فشار قرار دارند تا وضعیت سختی کار محیط را بهبود ببخشد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر