آیا خسارت تصادف در صورتیکه تصادف قبلی داشته باشیم تعلق می گیرد ؟

 سلام !  ببخشید بنده دیشب دور میدان در حال گردش بودم که خودروی از انتهای خیابان که به میدان می خورد قصد خلاف اومدن داشت که با من تصادف کرد و افسر راهنمایی که اومد با اون آشنا در آوردند اون رو مقصر شناخت. اما به من گفت که ماشینت قبلا تصادف داشته و خسارتی که هست برای قبل این تصادف هست. این عکسام واسه اون شبه! سمند میخواست خلاف جهت میدان بپیچه که تصادف کردیم . ماشین من ارتفاع داره وقتی داشتم میخوردم بهش ترمز گرفتم سر ماشین اومد پایین نمیدونم دقیق کجا خورد ولی ماشین اون فقط چراغش ترک خورد و لق شد . اما ماشین من که میبینید ولی متاسفانه آشنا در اومدن و منم نمیدونستم چیکار باید بکنم ؟ میشه شما یه راهنمایی دقیق بکنید که بتونم خسارتم را بگیرم ممنون؟

شما اصلاً مشکلی برای دریافت خسارت تان  ندارید. ایشان باید کروکی را کشیده باشد و شما با کروکی باید به بیمه ایشان مراجعه کنید و باید مدارکشان را می گرفتید. تشخیص اینکه خسارت به شما تعلق میگیرد یا نه بر عهده کارشناس بیمه است و کارشناس بیمه هم معمولاً خسارت را تشخیص می‌دهد . آن چیزی که ممکن است به شما تعلق نگیرد افت قیمت است که اگر قبلا از آن قسمت تصادف داشته باشید نمی توانید افت قیمت بگیرید .ممکن است به شما تعلق نگیرد ولی بابت خسارت باید تمامی خسارت شما توسط بیمه ایشان پرداخت شود  .اگر به هر دلیلی کروکی توسط افسر به شما تحویل داده نشده باشد باید با گزارش حادثه به شورای حل اختلاف نزدیک محل تصادف مراجعه کنید و از کارشناس آنجا درخواست دهید که برایتان کروکی فرضی بکشد و با کروکی فرضی به بیمه ایشان مراجعه کنید خسارت به شما تعلق می گیرد مشکلی ندارد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر