آیا خسارت تصادف در صورتیکه تصادف قبلی داشته باشیم تعلق می گیرد ؟

 سلام !  ببخشید بنده دیشب دور میدان در حال گردش بودم که خودروی از انتهای خیابان که به میدان می خورد قصد خلاف اومدن داشت که با من تصادف کرد و افسر راهنمایی که اومد با اون آشنا در آوردند اون رو مقصر شناخت. اما به من گفت که ماشینت قبلا تصادف داشته و خسارتی که هست برای قبل این تصادف هست. این عکسام واسه اون شبه! سمند میخواست خلاف جهت میدان بپیچه که تصادف کردیم . ماشین من ارتفاع داره وقتی داشتم میخوردم بهش ترمز گرفتم سر ماشین اومد پایین نمیدونم دقیق کجا خورد ولی ماشین اون فقط چراغش ترک خورد و لق شد . اما ماشین من که میبینید ولی متاسفانه آشنا در اومدن و منم نمیدونستم چیکار باید بکنم ؟ میشه شما یه راهنمایی دقیق بکنید که بتونم خسارتم را بگیرم ممنون؟

شما اصلاً مشکلی برای دریافت خسارت تان  ندارید. ایشان باید کروکی را کشیده باشد و شما با کروکی باید به بیمه ایشان مراجعه کنید و باید مدارکشان را می گرفتید. تشخیص اینکه خسارت به شما تعلق میگیرد یا نه بر عهده کارشناس بیمه است و کارشناس بیمه هم معمولاً خسارت را تشخیص می‌دهد . آن چیزی که ممکن است به شما تعلق نگیرد افت قیمت است که اگر قبلا از آن قسمت تصادف داشته باشید نمی توانید افت قیمت بگیرید .ممکن است به شما تعلق نگیرد ولی بابت خسارت باید تمامی خسارت شما توسط بیمه ایشان پرداخت شود  .اگر به هر دلیلی کروکی توسط افسر به شما تحویل داده نشده باشد باید با گزارش حادثه به شورای حل اختلاف نزدیک محل تصادف مراجعه کنید و از کارشناس آنجا درخواست دهید که برایتان کروکی فرضی بکشد و با کروکی فرضی به بیمه ایشان مراجعه کنید خسارت به شما تعلق می گیرد مشکلی ندارد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر