هزینه وکیل اداره کار چقدر است ؟

 سلام ! سال نو مبارک
 ! من نیاز به راهنمایی دارم و وکالت در خصوص مشکلم
 . بنده در شرکت … که متعلق به … می باشد شاغل بودم در سالن سرکار بروم تا پایان قراردادم . در سی بهمن ۴۰۰
 . برایم نامه اخراج صادر نشده و تسویه هم نکردم . می خواهم شکایت کنم آیا امکان شکایت دارم ؟ هزبدنه سازی …. محل شرکت داخل ایران خودرو می باشد . در شهریور سال ۴۰۰ کرونا گرفتم و مدارک لازم رو به امور درمان ایران  خودرو دادم که ماه شهریور به عنوان استعلاجی در نظر گرفته شد و حقوقم رو دریافت کردم ولی از مهر ماه از ورود به شرکت منع شدم و نتوانستم ینه وکالت چقدر است ضمنا در حال حاضر خارج کشور هستم ممنون ؟

می توانید شکایت کنید و امکان شکایت هم دارید . البته باید بدانم در چه زمینه ای می خواهید شکایت کنید و اصلا چه خواسته ای دارید . هزینه وکالت حدود 8 میلیون تومان است. توجه هم داشته باشید شکایت کردن از شرکت هایی مثل شرکت شما پیچیدگی های خاص خودش را دارد چون معمولا وکلای شرکت یا امور حقوقی اش در این زمینه دفاع می کنند.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر