بازنشستگی بدون داشتن شرایط سنی چقدر سابقه بیمه تامین اجتماعی می خواهد ؟

 سلام و وقت عالی بخیر و سال نو مبارک ! بنده 25 سال بیمه دارم که 10 سال آن سختی و زیان آور است که با احتساب آن می شود 30 سال تمام و سنم 43 است ؟ چکار کنم که بازنشسته بشم؟ آیا راهی یا میان برد وجود دارد؟ یا خیر ./سوال دوم اینکه اگه با این شرایط بازنشسته بتونم بشم آیا می توانم با درست کردن بیمه و واریز آن به مدت 5 سال دیگر که جمعا با سختی زیان آور بشود 35 سال میتوانم بازنشسته بشم یا باز هم شرط سنی خواهم داشت؟

با توجه به شرایط سنی تان تنها راهی که دارید این است که ۳۵ سال سابقه بیمه در مجموع داشته باشید تا شرایط سنی نداشته باشید. چون شما تمام دوران بیمه پردازی تان مشاغل سخت نبوده است از شرایط سنی معاف نخواهید شد و تنها راهی که دارید این است که در مجموع مشاغل سخت مشاغل عادی ۳۵ سال سابقه بیمه پردازی داشته باشید تا بتوانید بازنشسته شوید. 


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر