بازنشستگی بدون داشتن شرایط سنی چقدر سابقه بیمه تامین اجتماعی می خواهد ؟

 سلام و وقت عالی بخیر و سال نو مبارک ! بنده 25 سال بیمه دارم که 10 سال آن سختی و زیان آور است که با احتساب آن می شود 30 سال تمام و سنم 43 است ؟ چکار کنم که بازنشسته بشم؟ آیا راهی یا میان برد وجود دارد؟ یا خیر ./سوال دوم اینکه اگه با این شرایط بازنشسته بتونم بشم آیا می توانم با درست کردن بیمه و واریز آن به مدت 5 سال دیگر که جمعا با سختی زیان آور بشود 35 سال میتوانم بازنشسته بشم یا باز هم شرط سنی خواهم داشت؟

با توجه به شرایط سنی تان تنها راهی که دارید این است که ۳۵ سال سابقه بیمه در مجموع داشته باشید تا شرایط سنی نداشته باشید. چون شما تمام دوران بیمه پردازی تان مشاغل سخت نبوده است از شرایط سنی معاف نخواهید شد و تنها راهی که دارید این است که در مجموع مشاغل سخت مشاغل عادی ۳۵ سال سابقه بیمه پردازی داشته باشید تا بتوانید بازنشسته شوید. 


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر