شکایت بابت مشاغل سخت و زیان آور به دیوان عدالت اداری

 سلام وقت بخیر! من داخل یک واحد قوطی سازي کار میکنم که پیمانکار هستم و پرسنل قراردادی هم مشغول به کار هستند و برای آنها بیمه زیان آور در نظر گرفته میشه! نزدیک به ده سال است من در این واحد مشغول به کار هستم  ولی با پیگیری که کردم لیست بیمه من اپراتور قوطی سازي رد میشه ؟ من باید چه کار کنم که این سوابق برایم زیان آور محاسبه بشه ؟  کل این ده سال ممنون میشم راهنمایی کنید منو؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که چنین کاری بسیار سخت است اگر محال نباشد. باید به اداره کار مراجعه کنید و درخواست بررسی مشاغل سخت و زیان آور بدهید. اداره کار در این زمینه رای خواهد داد که چون پیمانکاری هستید و ممکن است اطلاعات سالهای قبل تان نباشد به سختی رای می دهد . اما اداره کار معمولاً رای مثبت نمی‌دهد وقتی که رای را گرفتید باید به تامین اجتماعی بروید تا رای را تایید کند و ۴ درصد حق بیمه اضافه را محاسبه کند. کاری که تامین اجتماعی با توجه به لیست بیمه تان چنین چیزی را قبول نخواهد کرد و شما هم باید به دیوان عدالت اداری شکایت کنید و از دیوان عدالت اداری رای مثبت در این زمینه بگیرید. اگر رای مثبت از دیوان عدالت اداری توانستید بگیرید آنگاه می‌توان امیدوار بود که تامین اجتماعی به عنوان سابقه بیمه پردازی مشاغل سخت برایتان حساب شود .


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر