شکایت بابت مشاغل سخت و زیان آور به دیوان عدالت اداری

 سلام وقت بخیر! من داخل یک واحد قوطی سازي کار میکنم که پیمانکار هستم و پرسنل قراردادی هم مشغول به کار هستند و برای آنها بیمه زیان آور در نظر گرفته میشه! نزدیک به ده سال است من در این واحد مشغول به کار هستم  ولی با پیگیری که کردم لیست بیمه من اپراتور قوطی سازي رد میشه ؟ من باید چه کار کنم که این سوابق برایم زیان آور محاسبه بشه ؟  کل این ده سال ممنون میشم راهنمایی کنید منو؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که چنین کاری بسیار سخت است اگر محال نباشد. باید به اداره کار مراجعه کنید و درخواست بررسی مشاغل سخت و زیان آور بدهید. اداره کار در این زمینه رای خواهد داد که چون پیمانکاری هستید و ممکن است اطلاعات سالهای قبل تان نباشد به سختی رای می دهد . اما اداره کار معمولاً رای مثبت نمی‌دهد وقتی که رای را گرفتید باید به تامین اجتماعی بروید تا رای را تایید کند و ۴ درصد حق بیمه اضافه را محاسبه کند. کاری که تامین اجتماعی با توجه به لیست بیمه تان چنین چیزی را قبول نخواهد کرد و شما هم باید به دیوان عدالت اداری شکایت کنید و از دیوان عدالت اداری رای مثبت در این زمینه بگیرید. اگر رای مثبت از دیوان عدالت اداری توانستید بگیرید آنگاه می‌توان امیدوار بود که تامین اجتماعی به عنوان سابقه بیمه پردازی مشاغل سخت برایتان حساب شود .


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر