آیا شغل پاکبانی جزء مشاغل سخت و زیان آور است ؟

 سلام وقت بخیر! من ۲۴است که در شهرداری کار میکنم و رفتگر بودم ولی از سال ۷۶ تا ۹۴ حکم من خدمات شهر بوده و از سال ۹۴ تا۱۴۰۰ پاکبان و شهرداری میگوید به هفت سال آخر سختی کار میخورد. میخواستم ببینم آیا سختی کار به چند وقت آن میخورد ؟ 
ممنون می شوم راهنمایی کنید؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که شغل پارکبانی یا رفتگری جزو مشاغل سخت و زیان‌آور حساب می‌شود و بنابراین آن هفت سال جزء سابقه سختی کار شما می شود. اما در مورد سالهای ۷۶ تا ۹۴ که حکم شما خدمات شهری بوده است بستگی دارد که چه شغلی داشته باشید؟ اگر در آن شغل خدمات شهری باز هم رفتگر بودید آن هم تعلق می‌گیرد و باید از طریق اداره کار اقدام نمایید تا سختی کار آن را زنده کنید و اگر نگرفتید از طریق دیوان عدالت اداری پیگیری نمایید . اما اگر شغل دیگری غیر از رفتگری داشته باشید احتمال دارد که به شما تعلق نگیرد .


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر