آیا شغل پاکبانی جزء مشاغل سخت و زیان آور است ؟

 سلام وقت بخیر! من ۲۴است که در شهرداری کار میکنم و رفتگر بودم ولی از سال ۷۶ تا ۹۴ حکم من خدمات شهر بوده و از سال ۹۴ تا۱۴۰۰ پاکبان و شهرداری میگوید به هفت سال آخر سختی کار میخورد. میخواستم ببینم آیا سختی کار به چند وقت آن میخورد ؟ 
ممنون می شوم راهنمایی کنید؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که شغل پارکبانی یا رفتگری جزو مشاغل سخت و زیان‌آور حساب می‌شود و بنابراین آن هفت سال جزء سابقه سختی کار شما می شود. اما در مورد سالهای ۷۶ تا ۹۴ که حکم شما خدمات شهری بوده است بستگی دارد که چه شغلی داشته باشید؟ اگر در آن شغل خدمات شهری باز هم رفتگر بودید آن هم تعلق می‌گیرد و باید از طریق اداره کار اقدام نمایید تا سختی کار آن را زنده کنید و اگر نگرفتید از طریق دیوان عدالت اداری پیگیری نمایید . اما اگر شغل دیگری غیر از رفتگری داشته باشید احتمال دارد که به شما تعلق نگیرد .


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر