اعتراض به رای شورای پزشکی تامین اجتماعی

 سلام وقتتون بخیر! اگه امکانش هست محبت کنید این متنو بخونید و راهنماییم کنید. من 1 بهمن ماه عمل کردم . دکتر تا ۲۹ اسفندم دکتر بهم استعلاجی داد.  گفتم سریع کارای بیممو انجام بدم تا به پولم برسم . ۱۷ بهمن با مادرم رفتم بیمه شعبه ۱۴ ایران خودرو پزشک معتمد منو دید گفت باید بری کمیسیون پزشکی! برو طبقه بالا ثبت کن بهت اس ام اس می آید که بیایی ؟! ما اومدیم خونه 1اسفند ساعت ۱۴:۵۰ دقیقه بهم اس اومد که بیمار گرامی آقای ناصر خانکشلو شورای شما ساعت ۱۴:۳۰ دقیقه یکم اسفند ماه برگزار میشه تشریف بیارید . آدرسم نزده بود . من مادرمو فرداش فرستادم بیمه گفت اس ام اس اشتباه واسه ما اومده گفتند درست بوده شما باید می آمدید اینجا ؟! مادرم گفت آدرس نیست تو این اس ام اس بعدش همون روز چهارشنبه هفته قبل منو شورا کردند بدون من ! بعد جلو مادر من یه کتاب باز کرده که ما طبق قوانین ۴۵ روزه استعلاجی شمارو قبول می کنیم و از ۱۵ اسفند باید برید سرکار!  این در صورتی است که دکتر به من گفته تا ۶ هفته راه نرو بعدش یواش یواش راه برو که ۶ هفته من میشه تا ۱۵ اسفند و ۲۰ اسفندم بیا پین و بخیه های خارجی تو بکشم یعنی من ۱۵ اسفند بجای اینکه شروع کنم به یواش یواش راه رفتن باید برم ؟ 

شورای پزشکی درمانگاه ۱ بر اساس کتابچه استراحت پزشکی که در تمامی شوراهای پزشکی کل کشور تامین اجتماعی وجود داشته رای داده است. آنها می‌توانند با توجه به نیاز بیمار استراحت را اضافه کنند و لزوماً نباید از میزانی که در کتابچه ذکر شده است تبعیت کنند . شما این ۴۵ روز را استفاده کنید و بعد از آن دوباره از پزشک گواهی بگیرید و با ذکر کارهای درمانی که کرده اید به شورا مراجعه کنید . اگر اعمال جراحی ، بستری و یا خدمات فیزیوتراپی که در این دوران برای شما شده است را به صورت مکتوب ارائه دهید احتمال اینکه تایید مجدد شود نیز وجود دارد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر