اعتراض به رای شورای پزشکی تامین اجتماعی

 سلام وقتتون بخیر! اگه امکانش هست محبت کنید این متنو بخونید و راهنماییم کنید. من 1 بهمن ماه عمل کردم . دکتر تا ۲۹ اسفندم دکتر بهم استعلاجی داد.  گفتم سریع کارای بیممو انجام بدم تا به پولم برسم . ۱۷ بهمن با مادرم رفتم بیمه شعبه ۱۴ ایران خودرو پزشک معتمد منو دید گفت باید بری کمیسیون پزشکی! برو طبقه بالا ثبت کن بهت اس ام اس می آید که بیایی ؟! ما اومدیم خونه 1اسفند ساعت ۱۴:۵۰ دقیقه بهم اس اومد که بیمار گرامی آقای ناصر خانکشلو شورای شما ساعت ۱۴:۳۰ دقیقه یکم اسفند ماه برگزار میشه تشریف بیارید . آدرسم نزده بود . من مادرمو فرداش فرستادم بیمه گفت اس ام اس اشتباه واسه ما اومده گفتند درست بوده شما باید می آمدید اینجا ؟! مادرم گفت آدرس نیست تو این اس ام اس بعدش همون روز چهارشنبه هفته قبل منو شورا کردند بدون من ! بعد جلو مادر من یه کتاب باز کرده که ما طبق قوانین ۴۵ روزه استعلاجی شمارو قبول می کنیم و از ۱۵ اسفند باید برید سرکار!  این در صورتی است که دکتر به من گفته تا ۶ هفته راه نرو بعدش یواش یواش راه برو که ۶ هفته من میشه تا ۱۵ اسفند و ۲۰ اسفندم بیا پین و بخیه های خارجی تو بکشم یعنی من ۱۵ اسفند بجای اینکه شروع کنم به یواش یواش راه رفتن باید برم ؟ 

شورای پزشکی درمانگاه ۱ بر اساس کتابچه استراحت پزشکی که در تمامی شوراهای پزشکی کل کشور تامین اجتماعی وجود داشته رای داده است. آنها می‌توانند با توجه به نیاز بیمار استراحت را اضافه کنند و لزوماً نباید از میزانی که در کتابچه ذکر شده است تبعیت کنند . شما این ۴۵ روز را استفاده کنید و بعد از آن دوباره از پزشک گواهی بگیرید و با ذکر کارهای درمانی که کرده اید به شورا مراجعه کنید . اگر اعمال جراحی ، بستری و یا خدمات فیزیوتراپی که در این دوران برای شما شده است را به صورت مکتوب ارائه دهید احتمال اینکه تایید مجدد شود نیز وجود دارد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر