اعمال ماده 79 دیوان عدالت اداری

 سلام ! اینجانب نظامی بودم در سپاه ! بعداز۱۴سال و۴ماه براساس اتهاماتی بی اساس رای هیات بدوی سپاه بازخرید شدم. دو بار خارج از مهلت اعتراض ، اعتراض کردم و قرار رد شکایت صادر شد . یکسال قبل فهمیدم که یکی از علت های اخراجی من که بزرگترین ، مهمترین حکم وسنگین ترین حکمی که پرونده ام را سنگین کرد یک رای اشتباهی بوده که دادگاه استان من ،  آن را در مورد من منفی دانسته که این رای در خصوص حقیر نیست . پارسال اعتراض کردم . متاسفانه باز هم به دلیل تاخیر در وقت اعتراض قرار رد شکایت صادر شد . باتوجه به رای بزرگی که بقیه اتهاماتم را جمع آوری کرده که منجربه اخراجم شده و این رای را خود سپاه نقض دانسته آیا مشمول ماده ۷۹ قرار میگیرم  و به نظر شما با توجه به بی اساس بودن رای دادگاه آیا پرونده ام مجددا بازنگری می گردد ؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویند که علت اخراج  که مربوط به بزرگترین پرونده اشتباهی بوده که میگه شما ارتباط نداشته چی بوده و معمولا ماده ۷۹ باید موردی باشه که خلاف شرع و یا قانون به صورت آشکار باشه و به هر دلیل متاسفانه دیده نشده بوده یا تا لحظه  قطعی شدن رای در بدوی  یا تجدید نظر وجود نداشته باشه که حالا رئیس دیوان دستور بدهند  و کلا ماده 79 به سختی رای می دهند. این را بدانید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر