شکایت از مدیر اداره در مرجع قضایی

 با سلام ! مدیر یک اداره دولتی به دلایل حب و بغض شخصی نامه کذب و دروغی به تخلفات اداری برای کارمند نوشته و هیچگونه مستنداتی هم ارائه نکرده است .برای مطالب دروغش و تخلفات هم بعد از تحقیق و تفحص پی بی بیگناهی کارمند برده و حکم برائت داده است به کارمند !
حالا کارمند براساس اون حکم برائت میتونه از دست مدیر مربوطه به محاکم قضایی شکایت کنه؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که بله می‌تواند شکایت کند. البته به نتیجه رسیدن چنین پرونده هایی با توجه به تجربه ای که دارم معمولاً کار سختی است . وقتی تخلفات اداری در مورد مشکلات یک کارمند بررسی می کند بر اساس  نظرات بازرسی یا حراست نظر می‌دهند و نهایتا تحقیقات داخل سازمانی که امکان چنین چیزی معمولا از طریق مراجع قضایی امکان‌پذیر نیست و بعد مرجع قضایی خودش می‌خواهد در این زمینه به تحقیق و بررسی از طرفین بپردازد که شاید به خوبی نتواند . در مجموع میتوان شکایت کنید ولی کار ساده ای نیست به نتیجه رساندن چنین پرونده‌هایی. 


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر