شکایت از مدیر اداره در مرجع قضایی

 با سلام ! مدیر یک اداره دولتی به دلایل حب و بغض شخصی نامه کذب و دروغی به تخلفات اداری برای کارمند نوشته و هیچگونه مستنداتی هم ارائه نکرده است .برای مطالب دروغش و تخلفات هم بعد از تحقیق و تفحص پی بی بیگناهی کارمند برده و حکم برائت داده است به کارمند !
حالا کارمند براساس اون حکم برائت میتونه از دست مدیر مربوطه به محاکم قضایی شکایت کنه؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که بله می‌تواند شکایت کند. البته به نتیجه رسیدن چنین پرونده هایی با توجه به تجربه ای که دارم معمولاً کار سختی است . وقتی تخلفات اداری در مورد مشکلات یک کارمند بررسی می کند بر اساس  نظرات بازرسی یا حراست نظر می‌دهند و نهایتا تحقیقات داخل سازمانی که امکان چنین چیزی معمولا از طریق مراجع قضایی امکان‌پذیر نیست و بعد مرجع قضایی خودش می‌خواهد در این زمینه به تحقیق و بررسی از طرفین بپردازد که شاید به خوبی نتواند . در مجموع میتوان شکایت کنید ولی کار ساده ای نیست به نتیجه رساندن چنین پرونده‌هایی. 


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر