رای دیوان عدالت اداری در زمینه راننده مقصر حادثه

 سلام ! من سال ۹۵ واژگونی داشتم . ۴۰ درصد پزشکی قانونی برایم آسیب دیدگی نوشته است اما بیمه ایران به استناد پزشک خودشون ۱۵ درصد بهم دادند. محبت بفرمایید که 
رای دیوان عالی کشور در راننده مقصر چی هست؟ به کجا شکایت کنم؟ و با چه عنوانی؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که دیه واژگونی خودرو اگر راننده مقصر حادثه باشید بر اساس همان سال پرداخت می شود . رای دیوان عدالت اداری در این زمینه همین است . البته اگر ۴۰ درصد پزشکی قانونی برایتان زده باشد همان ۴۰ درصد را باید برایتان بدهند . اینکه حادثه سال ۹۵ شما الان به مرحله رای نوشتن رسیده است برایم جای تعجب است . اگر کمتر از دیه قانونی به شما پرداخت شد میتوانید هم از طریق دادگاهی که رای را صادر کرده است شکایت کنید و هم از طریق بیمه مرکزی که در سایت آن امکان شکایت وجود دارد شکایت خود را مطرح نمایید. 


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر